Connect with Us

E papritur/ Donaldi tregon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Bora

Showbizz

E papritur/ Donaldi tregon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Bora

Publikuar

-

cna lajm show

Edhe pse mardhënia midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj ka përfunduar prej kohësh ata vazhdojnë të jenë ndër emrat më të komentuar të medias.

Mbase sepse edhe ata vetë pas ndarjes vijuan me disa thumba kundrejt njeri tjetrit, ose të paktën janë interpretuar nga ndjekësit si thumba.

Në mënyrë të drejt për drejtë asnjëri prej tyre nuk ka folur në lidhje më ndarjen apo shakun e ndarjes.

Si duket ka qenë Donaldi i cili ka marë hapin e parë për të thyer këtë heshtje.

Në një bashkëbisedim të bërë mes tij dhe Palomës ai ka vendosur të tregojë di֛çka më shumë.

Ai ka pranuar se shkaku kryesor i ndarjes ka qenë xhelozia nga të dyja palët dhe mungesa e vëmendjs, ndërkohë që ka lënë të nënkuptuar se mes tij dhe Borës nuk mund të ketë një bashkim.

LEXO EDHE:  Dy të eleminuara nga Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën në show

Dilnin lajme që Donaldi është shumë xheloz”, tha Paloma.

Donaldi i është përgjigjur, “për gjërat e mija po, siç kanë qenë edhe të tjerët xheloz”.

Paloma ndërkohë vazhdon, “Po kush ishte kjo pjesa e posesivitetit që ty të bezdiste më shumë për shembull, domethënë ekspozimi i tepërt ose mungesa e vëmendjes”?

Donaldi ka pranuar se kanë qenë të gjitha: “Të gjitha gjërat bashkë, u bënë të gjitha gjërat bashkë”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  “Nuk jeni ju bosat këtu”/ Ana Lleshi ”shpërthen” ndaj vajzave të “Përputhen”: Pse i kërkoni dhurata djemve

LEXO EDHE:  “Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  Dy të eleminuara nga Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën në show

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon e zhveshur pranë katedrales/ Arrestohet p*rnostarja ruse

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e filmave për të rritur, Rita Fox është arrestuar nga autoritetet policore në Rusi pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur me Katedralen e Kremlinit në sfond.

20 vjeçarja është dënuar për huliganizëm, pas zemërimit që ka shkaktuar tek njerëzit në rrjetet sociale për imazhet e postuara në llogaritë e saj sociale, ku shiheshin monumentet e famshme të Moskës.

LEXO EDHE:  Përplasja me Fifin/ Semin e kap ankthi live në emision

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj FifitAjo thoshte për ndjekësit e saj në Telegram: “Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar”.

Por autoritetet ruse ende nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE