Connect with Us

“E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të Përputhen

Showbizz

“E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të Përputhen

Publikuar

-

cna lajme show

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e Adës dhe Bashkimit ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Video është bërë virale,  dhe është diskutuar sot në Pëpruthen ku dy protagonistët kanë treguar si qëndron e vërteta e takimit të tyre.

Ada është shprehur se e ka pyeur Bashkimin për një vend në Kosovë, duke qenë se ndodhej atje me shoqërinë dhe donte të fekruentonte një ven ku kishte shisha. Sigurisht që e gjithë situata dhe shpjegimi i Adës nuk është besuar nga konkurrentët e tjerë, veçanërisht nga Alvisa, e cila e ka kaluar këndin e diskutimit në një temë tjetër.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Tea fanset i propozojnë Beartit/ Ja si përgjigjet ai

Ajo është shprehur se Bashkimi është “mburruar” duke thënë se e ka refuzuar para një Shqipërie të tërë. Këtë frazë të Bashkimit, Mikela dhe Ritvana janë shprehur se e ka thënë në prezencë të tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Më e bukur se kurrë/ Arbenita Ismaili shkëlqen me veshje popullore

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e fundit të Arbenitës duhet t’i shihni patjetër

Arbenita Ismaili është një modelet më të bukura shqiptare. Ajo është bërë gjithashtu nëna e një vajze dhe sërish ka një fizik përfekt. Arbenita shpesh herë poston foto nga puna e saj si modele.

Së fundmi ajo ka postuar foto ku duket e veshur me një veshje popullore shqiptare.

Si gjithmon Arbenita shkëlqen.

LEXO EDHE:  Me zemër të ndarë në dysh/ Ledjana nuk e fsheh dhimbjen për ndarjen nga Mevlani

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Tea fanset i propozojnë Beartit/ Ja si përgjigjet aiMe një make up shumë të kuruar Arbenita është sihuruyar që me këto foto të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të cilët i kanë pëlqyer dhe komentuar pafund fotot e saj.

Për më shumë ndiuqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ilir Shaqiri tregon se ka gënjyer gruan që të mos martoheshin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ilir Shaqiri ka bërë një deklaratë të bujshme. Ai ka treguar se ja gënjyer gruan në mënyrë që të mos martoheshin.

Ai ka rrëfyer se martesa me baskëshorten e tij Emanuelen ndodhi në një periudhë kur ai ishte në kulmin e karrierës dhe nuk e kishte fokusin për tu martuar, por Emanuela donte ta realizonte këtë ëndërr.

“Më kërkonte të martoheshim. Unë isha në kulmin e karrierës në atë periudhë dhe e kisha mendjen komplet te puna. 70% ishte puna, 30% dashuria me të, si fokus flas, jo si ndjenjë, se ndjenja ishte 100%. Si fokus kisha ndërmend të vrapoja dhe të bëja atë që kisha ëndërruar të bëja. Se jeta për tu martuar e për të bërë fëmijë aty ishte.Ne jemi njohur kur unë isha 27 vjeç, Manuela 22. Unë isha në kulm, fluturoja me avionin. Dilja me makinë, hidheshin njerëzit sipër makinës, shkruanin emrin nëpër mure. Nuk i thoja dot prit të punoj njëherë, se ka kohë. Ajo kishte shumë qejf martesën, donte ta realizonte këtë gjë. Edhe unë, nuk është se nuk doja po e kisha mendjen te puna”, ka treguar Iliri.

LEXO EDHE:  Me zemër të ndarë në dysh/ Ledjana nuk e fsheh dhimbjen për ndarjen nga Mevlani

LEXO EDHE:  "1000 euro reklamë?"/ Ndjekësi vë në siklet motrën e Sindit

Gjithashu ai ka rrëfyer se së nuk mund të martrohej me Emanuelen sepse duhet të merrte lejë nga bashkia për të vërtetuar se ka bërë ushtrinë.

“Për tu martuar në Itali duhet të marrësh leje nga Bashkia që je i lirë, se nuk të martojnë andej po nuk solle letrën që nuk je i martuar në Shqipëri. Dhe unë i thoja për të marrë këtë letrën duhet dokumenti që kam bërë ushtrinë, është e detyrueshme të ne i thoja. Ushtrinë nuk e kam bërë sepse u arratisa i thoja dhe ajo më thoshte interesohu, thuaji babit, mamit të nxjerrin letrën e ushtrisë, ta marrin në një mënyrë ose tjetër”, tregoi Iliri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Big Brother Vip” organizon takim romantik për Kledin dhe Beatrix/ Këngëtarja e anulon

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një zarf i kuq ka ardhur në shtëpinë më të famshme të momentit për Kledin.

Kledit i duhet të zgjedhë një nga vajzat e shtëpisë dhe të bëjë një takim. Zgjedhja e Kledit ishte Beatrix-a.

Për të organizuar takimin kanë marrë pjesë të gjithë banorët.

Vajzat nga njëra anë duhet të bënin gati Beatrix-ën dhe djemtë nga ana tjetar bënë gati Kledin.

LEXO EDHE:  “1000 euro reklamë?”/ Ndjekësi vë në siklet motrën e Sindit

LEXO EDHE:  Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

Mirë po në një moment këngëtarja është mërzitur me Kledin dhe ka vendosur të anullojë takimin me modelin.Ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE