Connect with Us

Brenda një makine të shtrenjtë dhe super të shpejtë/ Ada e “Përputhen” ka një mesazh për të gjithë

Showbizz

Brenda një makine të shtrenjtë dhe super të shpejtë/ Ada e “Përputhen” ka një mesazh për të gjithë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ada, konkurentja e “Përputhen” ka bërë një video ku duket se nget një makinë shumë të shtrenjtë dhe të shpejtë. Ajo edhe më parë ka pranuar se i pëlqejnë shumë makinat që janë të shpejta. Pavarësisht kësaj ajo ka dhënë një mesazh për të gjithë ata që janë si Ada. Ajo shprehet se vërtet i ka pasion aventura të tilla dhe shpejtësinë por nuk duhet dhe se secili mban përgjegjësi për veten.

Unë i kam passion makinat e shpejta dhe shpejtësinë …por nuk duhet. Meqënëse ra fjala secili mban përgjegjesi për veten e tij”, ka shkruar Iriada krahas videos të postuar në Instastory.

LEXO EDHE:  E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

cna lajm show

Kujtojmë se Ada është një nga vajzat më të komëntuara të momentit e cila bëri shumë zhurmë që në momentin e parë të hyrjes së saj për shkak të formave trupore shumë “bombastike” dhe pamjes ekzotike. Ajo u akuzua për ndërhyrje kirurgjikale dhe Ada në asnjë moment nuk ka hezituar ti pranojë./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Arbana Osmani që në hyrje të spektaklit të mbrëmjes së sotme, paralajmëroi një surprizë shumë të madhe për njërën nga banoret dhe ajo është Beniada.

Ajo ka dalë për pak çaste nga shtëpia e Big Brother dhe është transferuar në studion ku transmetohet emisioni Procesi Sportiv.Beniada ka shprehur se i pëlqen shumë televizioni dhe dëshira e saj sonte është plotësuar, pasi Beniada ndodhet në emisionin sportiv Procesi Sportiv me Edi Manushin dhe Alesia Bamin.

LEXO EDHE:  Xheloze për Andin?/ Jasmina i përgjigjet Shqipes

LEXO EDHE:  E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

“Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur”, ka thënë Beniada/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.

Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

LEXO EDHE:  Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela më të dashuruar se asnjëherë

LEXO EDHE:  Murati së shpejti baba/ Konkurenti sqaron si qëndron e vërteta

Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin”, ka thënë Einxhel./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

LEXO EDHE:  Ndjekësit kanë një kërkesë për Përputhen/ “Hiqeni Borën dhe mbani…”

LEXO EDHE:  Ndjekësit kanë një kërkesë për Përputhen/ “Hiqeni Borën dhe mbani…”

E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë s’i kam marrë asnjë lekë, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem për pak”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE