Connect with Us

“Të dua afër”/ Mesazhi emocionues i mbesës për gjyshin e saj

Showbizz

“Të dua afër”/ Mesazhi emocionues i mbesës për gjyshin e saj

Publikuar

-

cna lajm show

Në qendër të rubrikës “Ka një mesazh për ty” ka qenë një vajzë e cila ka vendosur ti japë një mesazh gjyshit të saj. Ajo dëshiron që gjyshi i saj të rrijë në një shtëpi më të.

Kjo ka emocionuar të gjithë publikun sepse tregon sa e madhe dhe e fortë është lidhja me gjyshërit.

“Dua të jëmi afër, mos mendo se është gabim të rrish në shtëpinë e vajzës dhe jo të djalit. Dua të fle me ty gjysh”, i ka thënë mesa.

LEXO EDHE:  Kur do mbarojë kjo pandemi?/ Pëllumb Pipero i përgjigjet i emocionuar mbesës në emision

Gjyshi i saj nga ana tjetër nuk ka premtuar që do shkonte pranë saj por u zotua që do të shkonte më shpesh dhe të kalonte kohë me të.

Mesazhi u përmbyll me një përqafim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“E kam shok”/ Arjola dhe Donaldi diskutojnë për Ilirin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të kaluar të Big Brother, Arjola Demiri, u shpreh se në diskutimin e Ilirit me një prej banoreve të shtëpisë, ajo ka mbrojtur atë, pasi e ka shok.

Një prej personave që reagoi kundër Arjolës ishte Donaldi duke thënë se nuk mund t’i japësh të drejtë dikujt vetëm se e ke shok.

Sot aktorja ka diskutuar rreth kësaj deklarate me Donaldin, duke u shprehur se Iliri është një nga personat që i ka qëndruar më pranë ndaj dhe e konsideron si shok.

LEXO EDHE:  Babai i Caroline flet për vrasësin e të bijës/ “Priti që ajo të flinte dhe e vrau”

LEXO EDHE:  Gjyshi i Asmer Bilalit i bën thirrje shtetit/ Shikojeni këtë familje që pothuajse është shuar

E kam shok më është gjendur pranë. Sepse ne kemi bërë muhabete të përgjithshme. Iliri është ulur më ka pyetur”, është shprehur Arjola ndër të tjera.

Ndërkohë Donaldi nga ana tjetër i drejtohet Arjolës duke i thënë se nuk mund të ndikohet nga shoqëria që ka me Ilirin për të dhënë një mendim për një situatë të caktuar./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Zbuloi se është prekur sërish nga tumori/ Dafina Zeqiri jep mesazhin e fortë për Adriana Matoshin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ndau lajmin se pas nëntë vitesh është prekur sërish nga tumori.

Të shumtë kanë qenë miqtë dhe kolegët që e kanë mbështetur duke i dhënë kurajo se do ta mposhtë sërish sëmundjen.

Njëra prej tyre është dhe Dafina Zeqiri, e cila përmes një statusi në rrjetet sociale, shkruan se Adriana është një grua e fortë.

LEXO EDHE:  Plumb pas koke gjyshit/ Arrestohet nipi

LEXO EDHE:  Skifterja numër dy në famijlen e Bes KallakutUnë zgjedh buzqeshjen si petkun më të mirë të mbrojtjes dhe përballjes me sfidat e jetës!

Femër e fortë është ajo e cila pas çdo dhimbje arrinë të përqafoj realitetin me një buzqeshje e cila flet më shumë se 1000 fjalë @adrianamatoshi ❤️ Të Dua”, shkruan këngëtarja Dafina Zeqiri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas debatit të fortë me Antonelën/ Sabiani nxit Valonin t’i kërkojë falje

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mes Antonela Berishaj dhe Valon Shehut ka patur një debat shumë të fortë.

Antonela ka rrëfyer se është ndjerë shumë e ofenduar nga Valoni, pasi ai e ka sharë nga familja.

Në debatin mes tyre ka patur edhe banorë të tjerë të cilët janë hsprehur se Valoni e ka tepruar me fjalorin ndaj saj.

Pas kësaj, Sabiani teksa bisedon me Valonin e këshillon atë të kërkojë falje.

Valoni nga ana tjetër është shprehur se nuk e quan për ulje të kërkojë falje.

LEXO EDHE:  Babai i Caroline flet për vrasësin e të bijës/ “Priti që ajo të flinte dhe e vrau”

LEXO EDHE:  Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Kujtojmë se Valoni është komentuar shumë në shtëpinë e Big Brother për një deklaratë të tij ku ka thënë se ai do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale brenda në shtëpi./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE