Connect with Us

Po tani çfarë ndodhi?/ Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër

Showbizz

Po tani çfarë ndodhi?/ Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër

Publikuar

-

cna show, cna lajme, lajme cna

Pas ndarjes nga Bearti ish konkurentja e “Përputhen” pranoi se ishte në një lidhje me një djalë tjetër. Gjithashtu ajo zbuloi se ai ishte shoku i ngushë i Fatjonit por ky i fundit ka thënë se në fakt nuk ndërhyu farë për ti bërë bashkë. Taa u prezantuan nga një tavolinë e përbashkët, u pëlqyen vetë dhe kanë folur vetë me njëri-tjetrin.

Por në fakt Fatjoni ka thënë diçka më shumë. Ai hodhi dyshime se dyshja mund të jenë ndarë sepse ai kishte dy javë pa i takuar.

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh me Mevlanin dhe Ledianën/ I dhanë fund apo po luajnë me publikun?

Nëse në fillim ishin thjesht dyshime tani jemi të bindur se është e vërtetë sepse dyshja nuk ndiqen më në rrjetin social, Instagram, madje as motra e Teas nuk e ndjek më Enkeleon.

Kujtojmë se Tea doli çift nga programi “Përputhen” me Andin por më von doli skandali se në fakt kishte mardhënie me Beartin me të cilin u nda më von./CNA.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam naive, prandaj ndodhem në këtë situatë”/ Pas skandalit me Hysenin, reagon sërish Alvisa

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e djeshme e “Përputhen Pime” ka qenë e mbushur vetëm me skandalin e Hysenit dhe Alvisës.

Hyseni u bë pjesë e emisionit në një lidhje Skype dhe ka treguar se Alvisa është duke bërë një lojë sepse ata u lidhën sërish me njëri-tjetrin dhe u ndanë pasi ajo e kishte tradhëtuar me Bashkimin.

Situata u bë akoma më e tensionuar në momentin kur Alvisa tregoi se ishte dhunuar nga Hyseni. Kjo është arsyeja pse ajo vendosi të qëndronte në komunikim me të që të shmangte konflikte të tilla.

Në lidhje me të gjithë këtë histori Alvisa ka reaguar me anën e disa postimeve në rrjetet sociale ku ka treguar më me detaje se çfarë ka ndodhur në marrëdhënien e tyre pas ndarjes.

Ajo e ka nisur duke kërkuar falje për të gjithë situatën  e shëmtuar që publiku pa gjatë emisionit.

LEXO EDHE:  “Unë e di që ta kam thyer zemrën”/ Ledjana publikon videon, kujt ja dedikon

LEXO EDHE:  Konfirmoi ndarjen nga Bora Zemani/ A e ndjek Donaldi Përputhen?Më tej ajo ka vijuar duke u shprehur se në asnjë moment nuk ka qënën në djeni se ishte regjistruar nga Hyseni. Sipas saj ajo ndodhet në këtë situatë sepse është treguar shumë naive.

“Arsyeja që unë ndhodhem në këtë situatë është sepse jam treguar shumë naive. Unë në asnjë moment nuk e kam ditur që kam qënë duke u regjistruar apo incizuar. Është turp. Vërtet tup”, është shprehur Alvisa.

Më tej ajo është shprehur se ende nuk e ka dhënë versionin e saj.

“Ta dini që deri tani keni dëgjuar vetëm versionin e tij. Unë dje nuk mund të reagoj sepse kam qënë e shokuar dhe me 6-7 veta kundër meje. Por do e tregoj edhe une versionin tim“./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në emision: Kë ke grua ti, mua apo Donikën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një histori e komplikuar ka qënë sot në qëndër të emisionit “E diela Shqipare” në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një grua nga Korca ka këkuar llogari nga  bashkëshorti i saj, pse është bërë pronare e shtëpisë, të cilën  e kishin blerë bashkë, një zonjë me emrin Donika.

Kush është Donika që ke bërë pjesë si pronare në shtëpinë tonë? Shiko letrat. Ti shikosh dhe ta shikosh me kujdes. Kë ke grua ti mua apo Donikën se më vjen edhe turp që të të them” është shprehur e revoltuar gruaja nga Korça.

LEXO EDHE:  Konfirmoi ndarjen nga Bora Zemani/ A e ndjek Donaldi Përputhen?

LEXO EDHE:  “Aktron shumë mirë”/ Kriset marrëdhënia mes Ledjanës dhe Mevlanit?

Ndërkohë Eni Çobani ka thënë se kemi të bëjmë me akuza edhe për tradhëti.Kjo është e rëndë se po të akuzon për tradhëti bashkëshortore.

Po e akuzoj sepse nuk ka kuptim. Ne kemi punuar bashkë dhe unë kam dashur të blinim një shtëpi dhe të jetonim si të gjithë të tjerët.

Mua prandaj nuk më vinin dokumentat se ti paske bërë nga këto pisllëqe”, ka vijuar me akuzat gruaja në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua të mbajë qëndrim”/ Einxhel tregon si e mendon ajo të dashurin ideal

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të përfolura në mediat rozë.

Kujtojmë se ajo vendosi të shkëputej nga “E diell” dhe të vazhdonte një rrugëtim të ri në Afrikë. Por ftesa për t’u bërë pjesë e emisionit “Big Brother Vip” e ktheu sërish në Shqipëri.Gjatë një bisede, së fundmi ajo ka treguar se si e mendon  të dashurin ideal.
Ajo është shprehur se i pëlqejnë djemtë që janë serioze dhe mbajnë qëndrim.

LEXO EDHE:  Mashtruan fansat duke fshehur lidhjen e tyre/ Tea dhe Bearti shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit

LEXO EDHE:  “Aktron shumë mirë”/ Kriset marrëdhënia mes Ledjanës dhe Mevlanit?

Unë kryesisht tërhiqem nga njerëz serioz edhe me shumë pak humor fin,kur them serioz jo njerëz që nuk dinë të bëjnë për të qeshur,por të ketë qëndrim.Duhet të sfidojë ironinë time”,- është shprehur Einxhel./CNA.al

LEXO TE PLOTE