Connect with Us

Nuk ndahet nga shoqja e ngushtë e Borës/ Donaldi “thumbon” hapur ish partneren

Showbizz

Nuk ndahet nga shoqja e ngushtë e Borës/ Donaldi “thumbon” hapur ish partneren

Publikuar

-

cna lajm show

Bora dhe Donaldi kanë qenë një prej çifteve me të komentuar të medias rozë. Edhe pas ndarjes së tyre ata vazhdojnë të jenë emrat më të përfolur.

Gjatë një bisede në shtëpinë e “Big Brother”, ku Semi e ka pyetur se çfarë kriteresh duhet të ketë femra ideale e tij, Donaldi i ka thënë se mbi të gjitha vlerësoj sinqeritetin. Kjo aludohet se është një thumb i hapur për Borën sepse edhe në intervista të tjera është shprehur së u nfa nga Bora pikërisht sepse ajo nuk ka qenë e sinqertë me të.

LEXO EDHE:  "Nuk e dija që ishte aq e keqe"/Pasi Donald Trump ofendoi Meghan Markle, ja si reagoi Princ Harry

“Femra ideale për mua duhet të jetë solare, të ketë të njëjtin sens humori me mua dhe më kryesorja e sinqertë“, është shprehur ai, ndërkohe që Semi, shoqja e ngushtë e Borës e ka pohuar./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dua Lipa i bën të gjithë të kthejnë kokën nga ajo gjatë koncertit të Adele

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë të shtunës në Londër është mbajtur një koncert i Dua Lipës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore së bashku me Kate Garraway dhe Alesha Dixon ka qenë treshja e cila ka drejtuar audiencën e mbushur plot me yje të pranishëm.

Ajo që mori vëmendjen makismale ishte padyshim Dua e cila u shfaq shumë elegante me një kostum në ngjyrë rozë të ëmbël nga stilistja e njohur Blumarine.

LEXO EDHE:  Prokurori amerikan për Vettingun/ Të korruptuarit largohen brenda vitit

LEXO EDHE:  Aurela Gaçe revoltohet me mediat/ "Nuk jam vip, ju ndaloj të më etiketoni kështu!"Nga ana tjetër prezantuesja Kate dukej elegane me një jakë të zezë e pantollona të gjëra të zeza kur pozoi në tapetin e kuq.

Konceri i këngëtarës Adele në fakt bëri shumë bujë sepse simbolizoi rikthimin e shumëpritur të Adele në skenë. Koncerti është titulluar me “An Audience With Adele” dhe do të transmetohet të dielën më 21 nëntor./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Përmbush gjithçka kisha ëndërruar”/ Aurela flet për bashkëshortin: Kujdeset në detaj për mua

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të suksesshme. Këngët e saj dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, sepse Aurela sigurohet gjithmonë të sjellë hite për publikun.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Dola te Ola” në News 24.

Gjatë emisionit ajo ka treguar fragmente nga jeta e saj si edhe ka kënduar. Kujtojmë se së fundmi Aurela ka qenë duke punuar për albumin e saj të 7-të. Pak ditë më parë ajo ka publikuar edhe këngën “Djali im i keq”, të vilën ka zgjedhur ta promovojë pikërisht ditën e sotme duke theksuar se në çdo këngë të re zgjedh të vijë ndryshe te publiku dhe ashtu si ata nuk e kanë parë më herët.

LEXO EDHE:  Aurela Gaçe revoltohet me mediat/ “Nuk jam vip, ju ndaloj të më etiketoni kështu!”

LEXO EDHE:  Po tani çdo të thonë? Pasi mohoi lidhjen, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kapen matMë tej ajo ka treguar edhe detaje rreth bashkëpunimeve që ka patur me kompozitorët dhe me ata që punojnë me të.

Në lidhje me këngën e re ajo është shprehur se një pjesë ia dedikoi bashkëshortit të saj, i cili kujdeset që çdo gjë të jetë ashtu si duhet para se ajo të dalë në skenë. “Nuk do të doja të kisha për asnjë moment dikë tjetër përveçse atë, përmbush gjithçka kisha ëndërruar, vërtet unë këndoj por është ai që kujdeset për gjithë pjesën tjetër, nuk lejon që unë të dal më pak seç duhet”, tha ajo.

Aurela ka vijuar duke interpretuar disa prej hiteve të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ke pasur alamet çuni”/ Ada i kundërvihet Alvisës: Degjenerohesh për ca followers

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga vajzat e cila gjithmonë ka dyshuar në lidhje me vërtetësinë e ndarjes së Alvisës me Hysenin ka qenë ish konkurentja Ada.

Pas të gjithë situatës së krujuar ditën e djeshme në “Përputhen Prime” Ada ka reaguar më anën e një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërthyer në akuza të forta nda Alvisës.

Kjo e fundit e akuzonte Adën për një lidhje jashtë por rezultoi se ishte e kundërta.Sinqerisht nuk dua që kurrë një femër të jetë në këtë situatë sepse jam shumë feministe, por për këtë lloj femre kam krijuar një antipati shumë të madhe që në momentin që gënjente sy më sy dhe më vinte shumë habi që e besonte publiku, e mbështeste, ishte gjithë kohës duke më akuzuar mua dhe Edin kur e kishte aty brenda të dashurin alamet çuni (se besoj të gjej më të mirë) dhe sot s’jam habitur fare, i prisja, e kam thënë në studio…nuk e di se si mund të degjeneroj njeriu veten për ca followers”,- ka shkruar Ada  në Instastory./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE