Connect with Us

“Njoha një balerinë që më hoqi petullën”/ Befason Iliri në Big Brother: Kam tradhtuar gruan

Showbizz

“Njoha një balerinë që më hoqi petullën”/ Befason Iliri në Big Brother: Kam tradhtuar gruan

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Balerini dhe koreografi Ilir Shaqiri ka rrëfyer se jo shumë kohë më parë ka tradhtuar gruan e tij.

Ai i rrëfen Arjolës se u njoh me një balerinë që e çmendi dhe tregon se kjo çmenduri zgjati për tre vjet.

Njoha një balerinë që ma hoqi petllën, e thënë kështu. Filloi si lojë e loz e loz e loz, u trash loja aq shumë saqë çmenduria vazhdoi për tre vjet. Flasim për një periudhë jo shumë të largët, edhe kjo italiane, një super balerinë, më ngjitën shumë gjëra, gjeta shumë gjëra që ndoshta kishin vite që mungonin”, ka rrëfyer Iliri./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Rrëfim/Seks me ish bashkëshortin, por unë dua…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë “dy super çuna”.

LEXO EDHE:  Banorja e fundit e shtëpisë së “Big Brother VIP”/ Aktorja që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare

LEXO EDHE:  Rikthehet “Big Brother”/ Zbulohen 3 personazhet e parë VIP që do bëhen pjesëAludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U masakrua” me komente sepse bëri shqiponjën me duar/ Shtrohet në spital Miss Serbia

Publikuar

-

Nga

Sapo është kthyer në vëndin e saj, Valentina Petroviç e cila ishte përfaqësuesja e e Serbisë në garën për Miss Internacional, mësohet se është shtruar në spital.

Kujtojmë se pasi bëri shqiponjën më duar krahas miss Kosoves dhe Shqipërisë ajo u masakrua nga komentet negative nga populli Serb. Kjo bëri që ajo të mos e përballonte dot presionin dhe të tërhiqej nga gara dhe të kërkonte falje.Po nuk mbaron me kaq. Për shkak të stresit të akumuluar ajo është ndjerë shumë keq dhe ka përfunduar në spital. Lajmi është dhënë nga një prej mikeshave të saj.

LEXO EDHE:  Reperja e njohur shokon fansat/ “Nuk dua ta mbaj më sekret, kam një djalë”

LEXO EDHE:  Banorja e fundit e shtëpisë së “Big Brother VIP”/ Aktorja që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare

Më njoftuan se Valentina kishte rënë dakord të tërhiqej. E kuptoj dhe është e pranueshme kjo që ka ndodhur. Ka stres të tmerrshëm pas saj, është nën presion të madh, e kanë mbajtur më gjatë në doganë në kthimin në Serbi”, ka thënë Nadja, mikesha e ngushtë eMissit Serb./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas të gjitha situatave tensionuese brenda shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” banorët kanë vendosur të bëjnë biseda me njëri-tjetarin rreth eksperiencave më të bukura të jetës së tyrë, për tu çliruar disi edhe nga i gjithë presioni.

Mes banorëve pati shumë rrëfime dhe një prej tyre ishte edhe Arditi i cili rrefeu një peng që kishte për humbjen e një mundësie të madhe.

Këngëtari rrëfeu se ishte ftuar nga një festival shumë i rëndësishëm kushtuar komunitetit LBGT+, për të qenë këngëtari kryesor. Arditi ka rrëfyer se ftesa erdhi pas një suksesi që ai kishte korrur në “Eurovision Suedia”.

LEXO EDHE:  Reperja e njohur shokon fansat/ “Nuk dua ta mbaj më sekret, kam një djalë”

LEXO EDHE:  FOTOT-Ish konkurentja seksi e “Big Brother”, shtatzanë për herë të dytëAi tregoi se e refuzoi ftesën sepse ishte i frikësuar nga mentaliteti në Shqipëri

”Ishte festival shumë i rëndësishëm, mund të më hapte shumë rrugë karriere. Isha i vogël dhe nuk e mendova mirë, kisha frikë nga paragjykimet këtu, nëse do më jepej tani mundësia do pranoja pa hezitim”, është shprehur Arditi./CNA.al

LEXO TE PLOTE