Connect with Us

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Ndiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Donaldi nuk harron Borën/ I bën dhuratën nga Big Brother për përvjetorin e lidhjes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëmbyen zemrat e të gjithë shqiptarëve, ku u pajtuan brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dashuria e tyre bëri për vete qindra njerëz të cilët një ditë më pas ndanë video nga puthja e shumëpritur gjatë spektaklit të disa javëve më parë.

Gjatë live showt të mbrëmjes së kaluar, Donaldi ka treguar se me 5 nëntor është përvjetoi i tyre i lidhjes dhe nuk ka nguruar t’i bëjë dhuratë dhe ta urojë Borën.

LEXO EDHE:  Ups! U puth me Andin në emision, Jasmina kapet mat me një tjetër konkurrent

LEXO EDHE:  “Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon falje në mënyrën më të veçantë

Ai heq varësen që mbante në qafë, e fut brenda një pako me ëmbëlsira dhe e hedh përtej murit të shtëpisë.Sërish ky gjest i bukur nga Donaldi është komplimentuar shumë nga qindra ndjekës që tashmë janë tifozë të dashurisë së tyre.

Donladi ndërkohë u shpall nga publiku si personi që ka dhënë përgjigje më të sinqerta gjatë lojës me shishe./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  “Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

LEXO EDHE:  Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE