Connect with Us

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Dikur shoqe të ngushta /Grinden Armela dhe Xheni: Mos qaj...

Momenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon falje pas gjestit: Të përgjërohem…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Monika dhe Igli kanë patur një diskutim pas përfundimit të spektaklit. Ajo i ka kërkuar Iglit 10 minuta kohë për të shpjeguar gjestin e saj që u shfaq në video, por ai nuk e lejon duke i kërkuar të mos i afrohet.

Monika është ndierë shumë keq dhe ka shpërthyer në të qara duke u shprehur se ka bërë një gabim shumë të madh ndaj Iglit.

LEXO EDHE:  Unaza e Re/ Banorët refuzojnë dëshpërblimet, kërkojnë diçka tjetër

LEXO EDHE:  Armela ankohet te Kei/Damianon ma ngecën

Ajo i ka kërkuar falje Iglit, duke iu përgjëruar për gjestin e bërë ndërsa Igli ka pranuar faljen e saj duke thënë se e njeh dhe se është një njeri i mirë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori i ri kujdeset për Sarën teksa fle gjumë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi, ose ndryshe DJ Pm ashtu siç njihet për publikun së bashku me Dj Dagz janë bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Dj Pm që në hyrje të tij ka shprehur hapur pëlqimin për një prej banoreve Sarën. Pas spektaklit kanë nisur flirtet mes tyre, ku Dj Pm shihet pranë Sarës dhe duke thënë “Më pëlqen të rri me ty”.

Nuk ka mjaftuar me kaq. Teksa u shtrinë për gjumë, Dj Pm shkoi pranë krevatit të Sarës duke u kujdesur për të.

LEXO EDHE:  Dikur shoqe të ngushta /Grinden Armela dhe Xheni: Mos qaj…

LEXO EDHE:  Uji nga rubineti i shtëpisë i papastër/ Helmohen mbi 400 persona në Deçan

Ai i merr dorën dhe ia vendos në shtrat, duke u kudesur që të mos e zgjonte nga gjumi. Ndërsa edhe mëngjesin e sotëm, Sara është zgjuar Dj Pm me një përqafim shumë të ngrohtë.

Mesa duket në shtëpi do të formohet shumë shpejt një çift./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas hitit “Fustani”/ Elvana Gjata dhe Capital T sjellin “Flakë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dy prej emrave më të dashur dhe më të suksesshëm të muzikës shqiptare, Elvana Gjata dhe Capital T sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim.

Flakë është titutllu i këngës që është pritur me shumë entuziasëm nga fansat e tyre  dhe ka mbi 100 mijë shikime në Youtube për pak orë.

LEXO EDHE:  Manjani për të prekurit nga tërmeti/ “Veç hallit që i ka zënë mbajnë në kurriz dhe talljen e shtetit”

LEXO EDHE:  “Graniti po përfiton nga Fifi”?/ Banorët e “Big Brother" nxitin dyshimetKy nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes. Gjata dhe Capital T dy vite më parë sollën hitin Fustani, këngë e cila numëron mbi 42 milionë klikime dhe u kthye në një hit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE