Connect with Us

“Dashuria ime e parë”/ Banorja e “Big Brother” flet për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur

Showbizz

“Dashuria ime e parë”/ Banorja e “Big Brother” flet për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë vitit 2011 u bë publike lidhja e Bojken Lakos dhe Semi Jaupaj. Edhe pse çifti preferoi ta mbante lidhjen e tyre larg syrit të kamerave lidhja e tyre u perfol shpesh herë në median rozë.

Së fundmi gjatë një sfide në ‘Big Brother VIP’, Semi Jaupaj foli për ndarjen e saj nga  Bojken Lako. Ajo tha se këngëtari ka qenë dashuria e saj e parë dhe mbi të gjitha vazhdojnë të mbeten miq të mirë edhe pas ndarjes.

LEXO EDHE:  Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapur

cna lajm show

Dashuria ime e parë. Jemi njohur kur isha vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34. Kam marrëdhënie të mirë, e pyes për çdo gjë. E pyeta nëse duhet të futesha ose jo”, është shprehur Semi.

Ajo pohoi ndarjen nga këngëtari i njohur gjatë “Këngës Magjike”./CNA.al

cna lajm show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Provokuese dhe shumë joshëse/ Fotot e modeles së njohur do t’iu lënë pa mend

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tiffany Keller është një nga modelet më joshëse dhe provokuese të momentit. Keller ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan dhe fotot e saj.

Më së shumti Keller preferon të pozojë me bikini duke treguar edhe format e saj perfekte. Keller ka punuar me firma të njohura të veshjeve po ashtu edhe të rrobave të banjos.

LEXO EDHE:  Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish futbollistët seksi u bënë banorët e radhës në “Big Brother”

LEXO EDHE:  “Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet FifitPër më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi dhe provokuese të Tiffany Keller./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani në një lidhje dashurie?/ Publikon foton me vajzën misterioze

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen dhe këngëtari Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë përsa i përket jetës së tij private.

Shpesh është aluduar për lidhjet e tij të dashurisë me ish konkurrente të Pëpruthen, si Antonela apo Aristela, por gjithnjë është mohuar nga vetë këngëtari.

Së fundi, Mevlan Shaba ka ngritur sërish dyshime përsa i përket statusit të tij. Ai ka publikuar në rrjetet sociale, një foto ku shihet pranë një vajze misterioze, identitetin dhe imazhin e të cilës, Mevlani ka vendosur të mos e tregojë.

LEXO EDHE:  “Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

LEXO EDHE:  “Nuk varet nga unë, nuk i duroj dot”/ Fifi bën deklaratën e papriturMevlani dhe vajza në foto shihen duke formuar me duar zemrën në perëndim të diellit.

Ish konkurrenti ka vendosur të mos zbulojë asgjë më shumë rreth kësaj, duke lënë në kuriozitet fansat e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk do të hesht”/ Alvisa pas skandalit: Mu desh kohë për të patur një zë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri është një nga vajzat që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes pas skandalit të ndodhur në Prime Përputhen, ku doli zbuluar e gjithë lidhja e saj me Hysenin.

Mes tyre pati akuza të forta, Alvisa tregoi se ishte shantazhuar nga ai me disa video që zotëronte, ndërsa Hyseni i nxorri lojën dhe daljet me Bashkimin duke thyer rregullat e emisionit.

Pas gjithë kësaj, Alvisa tha gjithashtu se Hyseni e kërcënonte dhe e keqtrajtonte.

Nuk e kam mohuar që kam pasur kontakt. Jam munduar me të gjithë forcën time që të mos hynte këtu. Që kur ka hyrë ai, kam qenë shumë keq dhe kam bërë çmos që të mos hyj në emision. Jam përpjekur ta zgjidh me konsensus. Është e qartë që nëse do të doja atë, nuk do të takoja Bashkimin. Unë kam 2 javë që flas ditë e natë me Bashkimin.LEXO EDHE:  Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish futbollistët seksi u bënë banorët e radhës në “Big Brother”

LEXO EDHE:  “E sëmurë mendore, manjake, njeri i ulët”/ Moderatorja e njohur “shpërthen” kundër Fifit

Hyseni më ka carë gomat e makinës më ka kërcënuar. Dua të marr celularin dhe të nxjerr të gjithë shenjat. Nuk mund ta dua një njeri të tillë. Do jua tregoj çfarë më ka bërë ai lloj mashkulli. Se çfarë më ka bërë ai mua, e di shpirti im çfarë ka hequr. Gjithçka që kam bërë me ty i kam bërë që të mos më kërcënoje e të mos më keqtrajtoje”, ka thënë Alvisa.

Ajo ka reaguar sërish në rrjetet sociake duke shkruar se I është dashur kohë për të patur zë dhe tani që e ka nuk do të heshtë.

M’u desh kohë për të pasur një zë që të dëgjohet dhe tani që e kam, nuk do të hesht”, shkruan Alvisa ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE