Connect with Us

“Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Showbizz

“Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse është fillimi i relaityshowt Big Brother, brenda shtëpisë ka patur diskutime të forta mes banorëve, kryesisht për ushqimin dhe pastrimin.

Reagime të shumta dhe përplasje ka patur mes Fifi dhe disa prej banorëve të tjerë.

Në shoën e mbrëmshëm, pas sqarimit dhe kritikat që mori nga opinionistët dhe banorët, Fifi kërkoi falje për mëyrën e sjelljes brenda në shtëpi.

Pas kësaj Big Brother i ka sjellë në shtëpi një “surpizë” e cila ka befasuar këngëtare.

LEXO EDHE:  U infektua me koronavirus/ Këngëtarja në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv

Pasi gjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka kërkuar mish, Big Brother i ka dërguar një qingj të pjekur.

Fifi mjaft e prekur ka treguar se ajo pavarësisht impulsivitetit që e karakterizon, është një njeri pozitiv dhe i pëlqen t’i ndajë gjërat me të tjerët, ndaj dhe këtë donte ta ndante me banorët e tjerë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Raporti i Sarës me Dj Pm/ Einxhel e këshillon: Nëse ke pëlqim për të, bëj kujdes

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Hyrja e DJ Pm në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ka bërë që edhe prezenca e Sarës të shihet me një sy tjetër.

Që në hyrje djaloshi kosovar ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Sarës dhe nuk kanë munguar gjestet, afrimitetet dhe përqafime mes dyshes.Si duket edhe Sara po nis të krijojë një pëlqim për të. Në lidhje me këtë ajo ka kërkuar këshilla nga vajzat brenda shtëpisë. Einxhel ishte ajo që e këshilloj.

LEXO EDHE:  “Kishte para dhe ishte bukurosh”/ Albërija tregon për tradhtinë e ish bashkëshortit

LEXO EDHE:  U infektua me koronavirus/ Këngëtarja në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv

“Shfrytëzo situatën,kaloni mirë,por duhet të bësh kujdes nëse ke një pëlqim të vërtetë për të”,-i ka thënë Einxhel Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

Publikuar

-

Nga

Puntata e fundit e “Pëputhen Prime” shkaktoi një presion shumë të madh në studio. Ajo situatë vazhdon të komentohet pafund. Publiku dhe personazhe të tjerë të famshëm janë ndarë thuajse në gjysëm dhe një pjesë është krahë Alvisës dhe pjesa tjetër krahë Hysenit.

Kujtojmë se mbrëmjen e shkuar Hyseni publikoi një sërë përgjimesh dhe pretendon se Alvisa e ka tradhtuar, nga ana tjatër Alvisa akuzoi Hysenin për dhunë fizike dhe psikike gjatë kohës sa ishin lidhur.

Nëpermjet një publikimi në rjetet sociale Hyseni është shprehur se kurrë nuk ka ndodhur kjo gjë dhe se fjalën dhunë ai nuk e njeh fare.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e famshme trondit me deklaratën raciste: “Njerëzit e bardhë ta shpifin!”

LEXO EDHE:  “Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me GranitinMë tej ai ka vijuar duke publikuar një pjesë tjetër të incizimeve dhe këtë herë ka akuzuar jo vetëm Alvisën por edhe producenten e emisionit Olsa Muhameti, duke shtuar se nëse e provon ajo do të mbajë përgjegjësi.

“Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti do të mbash përgjegjësi, që e cfarë nuk keni sajuar aty për ca klikime dhe vëmëndje”, është shprehur Hyseni./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vendi më i çuditshëm që ke bërë seks”/ Arjola Demiri habit me përgjigjen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga tëmat e diskutuara gjatë ditës së sotme në “Big Brother” ka qënë rëfimi i banorëve në lidhje më vendet më të çuditshme ku ata kishin kryer marrëdhënie seksuale.

Një nga rrëfimet që ka habitur më së shumti banorët ka qënë Arjola.

Në një moment ajo i ka thënë Beniadës se është e sigurt që mund të marrë meritat për vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale.

LEXO EDHE:  Adelina Ismaili zbulon “sekretin” e rinisë së përjetshme

LEXO EDHE:  Adelina Ismaili zbulon "sekretin" e rinisë së përjetshme

Ajo u shpreh se vendi nuk është në tokë por në qiell.“Unë mund të kem vendin më të çuditshëm ku kam kryer marrëdhënie seksuale

“Në lodra??? Ku? Tek ato që rrotullohen, ku pra në qiell”, e ka pyetur Beniada.

Ndërkohë Ariola e ka pohuar dhe është përgjigjur: “Pikërisht, në qiell”./CNA.al

LEXO TE PLOTE