Connect with Us

“Të duket vetja Cristiano Ronaldo që refuzon vajzat”/ Opinionistja ‘kryqëzon’ konkurrentin e Përputhen

Showbizz

“Të duket vetja Cristiano Ronaldo që refuzon vajzat”/ Opinionistja ‘kryqëzon’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

cna lajme show

Një përballje tjetër është zhvilluar mbrëmjen e sotme në Përputhen mes Aldisës dhe Bashkimit, pas takimit që ky i fundit refuzoi të kishte me të.

Bashkimi ka thënë se Aldisa e ka ditur që në fillim hyrjen e Hysenit në Përputhen dhe për këtë është shprehur 100% i sigurt.

Ai ka deklaruar se takimin nuk e saj nuk e ka pranuar, pasi nuk do të jetë pjesë e trekëndëshit, Bruno-Hysen dhe Aldisa.

“Ti ke pasur dijeni për hyrjen e atij, jam 100% i sigurt. Nuk ke çfarë bën më , e mbyllim. Nuk dua të jem pjesë e trekëndeshit, që është formuar, Bruno, Hysen , Aldisa”, ka deklaruar ai.

LEXO EDHE:  Mediat serbe: Rama provokon sërish, përmend bashkimin me Kosovën

Ndërkohë këtu ka ndërhyrë edhe opinionistja Elona Duro, e cila i është kundërvënë Bashkimit, duke i thënë se ka filluar t’i duhet vetja si Cristiano Ronaldo, duke qenë se e pëlqejnë të gjitha vajzat.

“Nuk të shoh të sinqertë në këtë përballje Bashkim, të duket vetja Cristiano Ronaldo, ti pëlqehesh nga të 5 vajzat dhe ftohesh më shumë në takime.Të refuzosh një femër është mungesë respekti. Ndoshta ke qejf të ulet një vazjë në gjujnë”, tha opinionistja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Një surprizë për Beniadën/ Modelja del për pak çaste nga Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Arbana Osmani që në hyrje të spektaklit të mbrëmjes së sotme, paralajmëroi një surprizë shumë të madhe për njërën nga banoret dhe ajo është Beniada.

Ajo ka dalë për pak çaste nga shtëpia e Big Brother dhe është transferuar në studion ku transmetohet emisioni Procesi Sportiv.Beniada ka shprehur se i pëlqen shumë televizioni dhe dëshira e saj sonte është plotësuar, pasi Beniada ndodhet në emisionin sportiv Procesi Sportiv me Edi Manushin dhe Alesia Bamin.

LEXO EDHE:  Marrëveshje me Bashën/ Kryemadhi: Është një ditë historike, bashkë kundër dështimeve të Ramës

LEXO EDHE:  Bashkimi i kontributeve/ Berisha: Disa hapa janë bërë, besoj...

“Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur”, ka thënë Beniada/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.

Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

LEXO EDHE:  Nevoja ulëritëse e projektit të pashpallur nga Berisha

LEXO EDHE:  Iu bashkua vendimit të Bashës/ Flet për herë të parë Kryemadhi

Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin”, ka thënë Einxhel./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

LEXO EDHE:  Pas mbylles së “Përputhen”/ Juli jep mesazhin e fortë

LEXO EDHE:  Pas mbylles së “Përputhen”/ Juli jep mesazhin e fortë

E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë s’i kam marrë asnjë lekë, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem për pak”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE