Connect with Us

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  Ina Zhupa ngre alarmin/ Një në katër vdekje në Shqipëri vjen si pasojë e ndotjes së ajrit

Ndërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

LEXO EDHE:  Ina Zhupa ngre alarmin/ Një në katër vdekje në Shqipëri vjen si pasojë e ndotjes së ajrit

LEXO EDHE:  Zënka në Big Brother, banori sulmon Danielin dhe Fotininë: Jeni turpi i shtëpisë

Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin”, ka thënë Einxhel./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Njërën këngë ia bëra falas, tjetrën me gjysmë çmimi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.LEXO EDHE:  OBSH: Ekipi hetimor përgatitet të nxjerrë raportin për origjinën e COVID-it

LEXO EDHE:  Ina Zhupa ngre alarmin/ Një në katër vdekje në Shqipëri vjen si pasojë e ndotjes së ajrit

Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë ia kam bërë falas, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi rrëfen anën e errët të Semit/ Reagon këngëtarja: Është e vërtetë historia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi ka rrëfyer historinë e njohjes me Semin jashtë Big Brother Vip. Fifi është shprehur se ka bërë shumë gjëra për Semin jashtë dhe e ka ndihmuar në periudhën më të errët të saj.

Sot gjatë “live shoët” Semi ka pranuar se historia që ka treguar Fifi është e vërtetë dhe e ka falenderuar për gjithçka ka bërë për të.

E vërtetë është historia. Unë jam njeriu që nuk them faleminderit me fjalë. Mendoja se Fifit i kam thënë faleminderit duke i treguar gjërat e mia. Falenderova, Florin, Klajdin, Brunon dhe Fifit jo sepse mendova që e dinte. Të kam qenë dhe do të jem mirënjohëse për të gjithë jetën. Mendoj se kisha nevojë për një njeri që e di se si jam unë”, ka thënë Semi.

LEXO EDHE:  Foto-Skandal në Big Brother/ Shpërthen çifti: Ju q*** robt!

LEXO EDHE:  Fifi jep lajmin për fansat/ “Zyrtarisht e …”Ndërsa Fifi ka thënë se është e lumtur që situata mes tyre është rregulluar dhe janë sërish shoqe.

Më vjen mirë që u hap kjo temë që edhe banorët të kuptojnë se çfarë po ndodh. Më vjen mirë që jam sqaru me Semin, se e kam ndierë një lloj boshllëku. Kur jemi fut brenda s’kemi fol përvec gjërave bazike. Jam e lumtur që e rimora shoqen time mbrapsh. Pas primet ishte vetëm vet dhe e njdeva që duhet me u sqaru me Semin dhe për të mbyll energjinë negative dhe për të rinisur aty ku e kam lënë në gjysmë”, është shprehur Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE