Connect with Us

Sherri me Semin/ Fifi: Nuk dua të thyej qafën kur shkoj në banjo

Showbizz

Sherri me Semin/ Fifi: Nuk dua të thyej qafën kur shkoj në banjo

Publikuar

-

cna lajme show

Pasditen e sotme, një debat i fortë ka ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Mes dy këngëtareve Semi Jaupaj dhe Fifi kanë patur një përplasje për lënien e valixheve në mes të dhomës. Fifi ka reaguar me tone të lartë duke kërkuar të hiqen valixhet nga rruga.

Sot në transmetimin e drejtëpërdrejtë të Big Brother, moderatorja Arbana Osmani pyet për një mendim mbi situatat e ndodhura, opinionistja Bodinaku është shprehur se duhet të ketë një mënyrë më fleksibël komunikimi.

LEXO EDHE:  Britney Spears dhunon punonjësen e saj

Fifi i është përgjigjur duke thënë se reagimi i saj vjen pasi valixhet ndodhen në mes të rrugës dhe thjesht nuk do të rrëzohet natën. .

E kam besdi me pa sene përtokë. Nuk po du të thej qafën kur të shkoj në banjo. Unë ia thashë shumë pastër”, tha Fifi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO- Surprizohet Donaldi/ Romeo fluturon me parashutë mbi shtëpinë e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë ditës së sotme Donaldi ka marrë një surprizë nga vëllai i tij binjak Romeo Veshaj.

Romeo ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të surprizuar vëllain e tij pasi është shafqur me parashutë pranë  shtëpisë se “Vëllait të madh”.

Ai ka thirrur disa herë emrin e Donaldit që ai të mund ta dëgjonte. Në një moment dëgjohet teksa i thërret: “Demi i vëllait, të do vëllai”.

LEXO EDHE:  “Ti më ndryshove jetën”/ Klea Huta publikon foton e ëmbël me djalin

LEXO EDHE:  Fenomeni i Instagramit që u bë pjesë e “Big Brother Vip”/ Njihuni me Elhaid Cufi

Pas kësaj surprize kaq të veçantë është parë Donaldi shumë i prekur dhe më lot në sy. Kledi dhe Semi kanë qëndruar pranë tij./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨💙 (@adoreee.donald)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Babai im”/ Vëllezërit korçarë vijnë me një këngë të re: Për të gjithë që kanë përjetuar të njëjtën gjë…

Publikuar

-

Nga

“Trima dhe trimëresha bëhuni të fortë”/ Endri dhe Stefi japin mesazhin kurajues për të gjithë nxënësit

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë sjellë një këngë të re me titull “Babi im”.

Me anën e një postimi në rrjetet sociale ata shkruajnë se kjo këngë është një dedikim për kampionin, Artur Kreka dhe në të mund të gjejnë vetën shumë njerëz që kanë përjetaur të njëjtën gjëndje.

LEXO EDHE:  Fifi nuk heq dorë nga Graniti/ “Jam xheloze për vëllain”

LEXO EDHE:  “Ti më ndryshove jetën”/ Klea Huta publikon foton e ëmbël me djalin

Postimi i plotë”

Babi im”! Kënga jonë e reDedikuar kampionit korcar, Artur Kreka.

C’do njeri që ka përjetuar te njejten gjendje mund te gjejë veten me këtë krijim shpirteror.

Shëndet dhe mbarësi ju urojmë!/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e tij feston sot ditëlindjen/ Niko Peleshi poston foton familjare

Publikuar

-

Nga

Aleksia Peleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të mediave rozë.

Vajza e ministrit Niko Peleshi feston sot përvjetorin e 20-të dhe në këtë ditë të veçantë ministri ka vendosur të postojë një foto të plotë të familjes së tij së bashku me bashkëshorten, Aleksian dhe 2 djemtë e tij.LEXO EDHE:  Fifi nuk heq dorë nga Graniti/ “Jam xheloze për vëllain”

LEXO EDHE:  Sherr me sende të forta në Korçë/ Plagoset një person

Kujtojmë që Aleksia, kohët e fundmit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave, për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me aktorin, Romeo Veshaj madje thuhet se dyshja po bashkëjeton me njëri-tjetarin.
Gjithsesi ky lajm nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE