Connect with Us

Sërish diskutime në shtëpinë e “Big Brother”/ Çfarë patën banorët këtë herë?

Showbizz

Sërish diskutime në shtëpinë e “Big Brother”/ Çfarë patën banorët këtë herë?

Publikuar

-

cna lajm show

Banorët e “Big Brother kanë diskutuar rreth një termi që përdoret rëndom nga gjuha shqipe.

Ata diskutuan nëse duhet të themi bostan apo shalqi.

Konkretisht ishte aktorja Arjola Demiri dhe balerini Ilir Shaqiri që e nisën si debat.

Arjola mendon se në fakt duhet patjetër të themi bostan dhe jo shalqi ashtu sic pretendon edhe Iliri.

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

Pas kësaj edhe banorët e tjerë nisën me dilemat e tyre duke ngritur edhe zërin./CNA.al

cna lajm show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Metodë për më shumë shikueshmëri?/ Skena erotike në “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Big Brother Vip” është kthyer ne emisionin me të shikuar dhe komentuar të momentit.

Banorët krijojnë shumë situate të vcilat bëjnë shumë bujë në mediat rozë dukë marrë në këtë mënyrë edhe vëmendjen maksimale.

Por si duket deshira për të marrë më shumë shikueshmëri ka bërë që në këtë emision të shafqen edhe skena erotike.

LEXO EDHE:  Nëna e 15 vjeçarit të dhunuar nga policia, ish anëtare e LIBRA-s/ Nga Big Brother tek video me armë

LEXO EDHE:  Publiku e voton si më të preferuarin/ Përlotet DonaldiSë fundmi në “Big Brother Vip” ka shfaqur disa momente ku duken vajzat e shtëpisë të zhveshura në pjesën e sipërme për të bërë masazh.

Këto imazhe janë shfaqur live në në televizionin kombëtar, i cili ka një shikueshmëri shumë të lartë.

Këto skena erotike duket se nuk përbëjnë problem për tu shfaqur në ekranet televizive./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Demi Rose “godet” sërish rrjetin/ Ekspozon të pasmet bombastike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Supermodelja britanike Demi Rose është një ndër vajzat më provokuese dhe më të njohura në të gjithë botën.

Ajo njihet për fotot e saj shumë të nxehta në rrjetet sociale, më të cilat “tërbon”, të gjithë rrjetin.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto shumë seksi në Instagramin  esaj ku numëron mbi 18 milion ndjekës.

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

LEXO EDHE:  Zbulohet çifti në Big Brother Albania që pëlqen seksin e dhunshëm!!!Provokuese, sensuale, e veshur më një palë bikini shumë minimaliste, që i theksojnë më shumë format bombastike të gjoksit dhe belit.

Fotot e saj janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndaloi së funksionuari për disa orë/ Vijojnë problemet me Twitter

Publikuar

-

Nga

Twitter pezullon llogaritë false të mbështetësve të Trump

Twitter është rikthyer në linjë pasi nuk funksionoi për mijëra përdorues në mbarë botën që kishin probleme me faqen e internetit, aplikacionin dhe hyrjen.

Problemet filluan rreth orës 12:50 pasdite ET të hënën dhe po preknin disa përdorues në SHBA, MB, Zelandën e Re dhe vende të tjera – por përplasja u duk se u rregullua rreth orës 13:30 ET.

Shumë përdorues thanë se tweet-et nuk janë update-uar ose se po përjashtohen nga llogaritë e tyre dhe po detyrohen të identifikohen përsëri. Nuk është e qartë se çfarë e shkaktoi përplasjen ose numri i saktë i përdoruesve të prekur.

Down Detector, një faqe interneti që monitoron ndërprerjet në internet, tregoi një rritje në raportet e problemit vetëm pas orës 12:30 ET.

Deri në orën 12:52 ET, më shumë se 3,000 përdorues në SHBA kishin raportuar probleme me rrjetin e mediave sociale dhe afërsisht në të njëjtën kohë, rreth 1,800 përdorues në MB raportuan gjithashtu probleme në DoënDetector.

Nuk është e pazakontë që platformat e mediave sociale të rrëzohen, por hera e fundit që Tëitter u ndërpre ishte më 4 tetor, më shumë se një muaj më parë.

LEXO EDHE:  Zbulohet çifti në Big Brother Albania që pëlqen seksin e dhunshëm!!!

LEXO EDHE:  Zbulohet çifti në Big Brother Albania që pëlqen seksin e dhunshëm!!!Platformat e tjera të mediave sociale, veçanërisht ato në pronësi të Meta – Facebook, Instagram, ËhatsApp dhe Messenger, kanë përjetuar ndërprerje çdo disa javë kohët e fundit.

Butoni, i vendosur në këndin e sipërm djathtas, pranë menysë me 3 pika (ose hamburger), kishte filluar të shfaqej për një numër të vogël përdoruesish në tetor.

Tani po shpërndahet më gjerësisht në aplikacionin iOS Tëitter, raportoi XDA Developers.

Butoni është i fundit në një seri të gjatë funksionesh të reja që Tëitter ka shtuar në platformën e tij në muajt e fundit, shumë prej të cilave kanë të bëjnë me privatësinë.

Në tetor ajo lançoi plotësisht një veçori të re në versionin e saj të internetit që lejon përdoruesit të heqin një ndjekës pa i bllokuar ata.

Opsioni parandalon një përdorues të zgjedhur që të shohë ndonjë nga postimet e ardhshme të një personi ose të dijë se ata janë hequr./CNA.al

LEXO TE PLOTE