Connect with Us

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Showbizz

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha vahdon të jetë një nga vajzat e cila është më së shumti në qendët të vëmendjes edhe pas daljes së saj nga emisioni.

Si fillim ajo u përfol për një lidhje më Mevlanin, pastaj deklaroi se ai ishte askushi për atë dhe më von pranoi se është në një lidhje dashurie me një futbollist shqiptar pa dashur ta bëjë publik emrin e tij.

Mirë po së fundmi Antonëla ka bërë një deklaratë tjetër në bashkëpunim me shoqen e saj të ngushtë.

LEXO EDHE:  “Pandemia s’mund të falsifikohet”/ Duma nxjerr videon e gazetarit: Si po mashtron qeveria

cna lajm show

Kjo e fundit në një postim në instastory ku ka shkëputur një seksuencë nga intervista e saj më Bieta Sulon ajo shkruan “Duhet të dini mos keni frikë nga personat trasparentë por ruhuni nga skuthët”, ndërkohë që edhe Antonela e ka ripostuar këtë shprehje pa dhënë ndonjë detaj se me kë e kishin konkretisht./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Habit konkurrenti i Përputhen/ “Më pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në Përputhen është transmetuar takimi mes Anës dhe Bledit. Gjatë takimit, Bledi është shprehur se i pëlqejnë vajzat me vithe dhe gjoks.

Kjo shprehej e Bledit ka krijuar shumë reagime në emision dhe shumë prej vajzave e kanë kundërshtuar për mënyrën se si ai u shpreh në lidhje me vajzat.LEXO EDHE:  “Pandemia s’mund të falsifikohet”/ Duma nxjerr videon e gazetarit: Si po mashtron qeveria

Ndërkohë nga ana tjetër Bledi ka shpjeguar se nuk kishte asgjë me vajzat elegante por thjesht në shijet e tij janë vajzat që janë më të mbushura./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada flet me Granitin pas deklaratave për Semin/ “Nuk më pëlqeu ajo që the”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Raporti Fifi-Granit-Semiështë kthyer në kryefjalën e diskutimeve në shtëpinë e Big Brother Vip.

Pas debateve të forta me banorët, Graniti dhe Beniada kanë folur rreth akuzave të tij, ku është shprehur se Semi e ka provokuar për të bërë të ndihet keq Fifin.

Beniada është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si ai është shprehur pasi sipas saj, kur nuk e pëlqen një person që e sheh që pot ë provokon, largohesh.

LEXO EDHE:  Përparim Kabo bën deklaratën e fortë/ “Shumë shpejt do të dëgjojnë goditje të ministrave dhe ish kryeministrave”

LEXO EDHE:  Fejohet Mevlani/ Ish konkurenti i “Përputhen" e nxjerr "zbuluar"Në fillim fare the se Semi të ngacmonte. Kur ti nuk do që një person të provokojë, largohesh, ftohesh.

Unë u futa pasi nuk më pëlqeu ajo që the si vajzë. Pse Graniti po thotë kështu, kur unë e kam parë që ai me Semin janë afruar, por jo për keq. Kur një person nuk të pëlqen si karakter nuk përqafohesh me dikë tjetër”, është shprehur Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti nuk je kështu jashtë”/ Semi zhgënjehet nga Igli

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Igli Zarka është banori më i ri në shtëpinë e Big Brother. Edhe pse kanë kaluar vetëm dy ditë nga hyrja e tij, Igli ka rritur të rikrijojë diskutime, madje ia ka dalë që banorët të bëjnë edhe thashetheme për të.

Së fundi ai ka patur diskutime me dy prej banorëve Arditin dhe Semin. Gjatë një bisede, ai i ka kërkuar Semit të mos bëjë provokime ndaj tij.

LEXO EDHE:  Tabaku: Qytetarët të votojnë, po zbardhin cdo shkelje të ligjit dhe kodit nga qeveria

LEXO EDHE:  “Të dua dhe rrahje zemre”/ Ledjana i bën Mevlanit dhuratën e shumëpriturSemi është shprehur se ai nuk është kështu jashtë, por Igli i është drejtuar duke thënë se brenda në shtëpi është gjithçka ndryshe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE