Connect with Us

Melisa e “Përputhen” bën ndryshimin drastik në pamje/ Ndjekësit i vihen kundër

Showbizz

Melisa e “Përputhen” bën ndryshimin drastik në pamje/ Ndjekësit i vihen kundër

Publikuar

-

cna lajm show

Disa ditë më parë ish konkurentja e “Përputhen” Melisa ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Nga të kuqe tashmë i ka bërë flokët ngjyrë lajthi.

Edhe pse Melisa vazhdon të duket po aq simpatike ndjekësit mendojnë se nuk duhej ky ndryshim kaq drastik sepse i shkonin më shumë të kuqe.

Thuaj ctë duash, bëj ctë duash, ti mbetesh super bukuroshe me flokët e kuqe”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi?/ Princi dhe Aristela prej ditësh nuk flasin me njëri-tjetrin

cna lajm show

cna lajm show

Kujtojmë se Melisa pas daljes nga “Përputhen” ka vazhduar më disa projekte muzikore. Gjithashtu ajo është çift me Andin me të cilin edhe bashkëjeton./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, konkurrente e Përputhen, është përlotur sot gjatë puntatës së radhës pasi ka shpjeguar se është shantazhuar.

Konkurrentja shpjegon se ka disa video ku ajo është me Bashkimin dhe personi që i ka videot e shantazhon se nëse nuk del nga programi këto video do të publikohen.Pas këtij rrëfimi Alvisa është përlotur duke shprehur se nuk donte të vinte më në program pasi nuk po mundet ta përballojë këtë gjë.

LEXO EDHE:  “Unë jam “bosi” këtu”/ Ndjekësi i bën komentin epik Toles: “Më vjen keq por…”

LEXO EDHE:  Emisionet më të ndjekura në Top Channel/ Fiksin e kalojnë të gjithë

Kanë qenë ditë shumë të vështira për mua. Më kanë ardh disa video ku unë kam qenë me Bashkimin dhe më kanë thënë se nëse ti nuk del nga programi do i publikojmë videot”, është shprehur Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, e njohur për shqiptarët me rolin e saj si Shehrazade, është bërë nënë për herë të tretë.

Berguzar dhe Halit janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Leyla.Bahskëshorti i saj, aktori Halit Ergenc, i ka qëndruar pranë bashkëshortes gjatë momentti të lindjes së bashku me dy fëmijët Ali dhe Han.

LEXO EDHE:  “Preferoj sinqeritetin dhe jo paratë tek një mashkull”/ Çfarë patën djemtë e “Përputhen”?

LEXO EDHE:  Je shtatzënë?/ Tea habit me deklaratën: Jam në muajin e ...

Ndërkohë pritet që shumë shpejt dy aktorët të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe imazhin e vajzës së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

LEXO EDHE:  Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

LEXO EDHE:  “Preferoj sinqeritetin dhe jo paratë tek një mashkull”/ Çfarë patën djemtë e “Përputhen”?Kam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është “partner krimi”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE