Connect with Us

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Showbizz

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë një diskutimi brenda shtëpisë së “Big Brother” Fifi ka folur rreth një historie personale ku ish i dashuri e ka lënë sepse nëna e tij mendonte se ishte fshatare dhe nuk e pëlqente Fifin

Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar këngëtarja e njohur.

LEXO EDHE:  Shpallen femrat më seksi të "Big Brother"

Në fakt Fifi flet shumë rrallë për jetën e saj personale dhe është e habitshme disi që këtë herë bëri një përjashtim.

Kujtojme së para një viti ajo u përfol se kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria të quajtur Xhulio  por që pas një kohe të shkurtër, dyshja u ndanë. Pas kësaj Fifi nuk nguroi të bëntë këngë që gjithashtu përfliteshin se ishin dedikim ndaj djalit në fjalë./CNA.al

cna lajm show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Donaldi vijon të bëjë deklarata për Borën: Është historia më e bukur që unë kam pasur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lidhja e Borës me Donaldin është komentuar shumë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se në lidhje me këtë ditët e fundit është diskutuar shumë ditët e fundit në shtëpi.

Gjatë mbrëmjes së sotmë është folur në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në këtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë.

LEXO EDHE:  Katerina: Fotini është afruar me atë që e thërriste pornostare

LEXO EDHE:  Loja që mund të ndajë çiftet/Ç'po bën Olsi me Ambrën?Gjatë spektaklit të sotëm Donaldi ka dhënë një tjetër deklaratë për Borën.

“Nuk dua të përmendem vetëm për këtë pjesë. Unë e dija që do të kishte situata të sikletshme

Gjithsesi nuk më vjen keq sepse Semi është shumë protekstive ndaj shoqes së saj. Mbi të gjitha është historia më e bukur që unë kam pasur”, është shprehur Donaldi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A do të ishte Donaldi më ndryshe pa Semin?/ Banorët japin përgjigjen e sinqertë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotmë është diskutuar në lidhje me debatin mes Meridianit, Semit dhe Donaldit. Kujtojmë se Meridiani është shprehur se jashtë shihet si Donaldi i Borës. Nga ana tjetar Donaldi është shprehur se ai është vetëm në lëtë lojë dhe është single. Semi nga ana tjetër ka reaguar shumë keq dhe është shprehur se pasi ai e puthi nuk është fare e drejtë të shprehet kështu.

LEXO EDHE:  Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

LEXO EDHE:  Nga Sonila Meço/ Nga nesër në mbrëmje nis Big Brother, me banorë qeveritarë

Gjatë spektaklit të sotëm Arbana ka pyetur banorët nëse Donaldi do të ishte ndryshe pa parninë e Semit.E para ishte Fifi që u përgjigj dhe tha më bindje: Po do të ishtë shumë më ndryshe.

Më vonë Meridiani u shpreh: Në fakt unë nuk dua të them si është më mirë apo më keq, por nuk është korrekte të përkufizohesh si filani i filanes./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Nga Parisi, Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me poza joshëse

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më seksi shqiptare/ Trejsi Sejdini, “bombë“ në fotot e fundit

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Ajo është bërë e njohur gjatë pjesëmarrjes në “Miss Universe Albania” ku u shpall edhe fituese e kurorës.

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale ku, shpesh herë publikon foto shumë provokuese.Së fundmi Trejsi ndodhet në Paris dhe ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

LEXO EDHE:  Loja që mund të ndajë çiftet/Ç’po bën Olsi me Ambrën?

LEXO EDHE:  "Tipa të tillë, larg”/ Vazhdojnë thashethemet për Semin dhe Donaldin brenda “Big Brother"

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE