Connect with Us

“Më merr malli”/ Gilberta përlotet kur kujton Ilirin

Showbizz

“Më merr malli”/ Gilberta përlotet kur kujton Ilirin

Publikuar

-

cna lajm show

Iliri dhe Gilberta ishin një prej çifteve më sipatikë që u krijuan gjatë qëndrimit në “Përputhen”. Ata gjithashtu dolën jashtë programit bashkë si edhe zyrtarizuan lidhjen e tyre më prezantimin e familjeve dhe një fejesë.

Të gjithë mënduan se lidhja e tyre do të zgjaste por si duket çifti i dha fund romancës, dhe mbi të gjitha nuk i kanë kursyer aspak “thumbat” dhe akuzat kundër njëri-tjetrit.

Së fundmi Gilberta së fundmi ka qenë pjesë Abc e Pasdites’ ku edhe ndau dicka më shumë  në lidhje me historinë e saj me Ilirin.

LEXO EDHE:  Mevlani dhe Antonela argëtohen me njëri-tjetrin/ Ledjana “hedh” thumbin

Filloi një lloj distance dhe unë nuk e doja. Po e shihja, e lashë të lirë. Nuk i di tamam problemet që ai kishte”, tha ajo, duke shtuar se komunikimi kishte qenë problemi kryesor.

Teksa shihte momente nga intervista e fundit me Ilirin së bashku, u vu re se ajo u përlot.

Mu mbushën edhe pak sytë me lot kur e pashë, sepse të merr malli për gjërat e bukura. Të mungojnë gjërat e bukura. Ishte histori e bukur.” – tha Gilberta e emocionuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Ish banorja e Big Brother Vip: Kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes është Kledi.

Një natë më parë ai ka zgjehdur Beatrix Ramosajn për një darkë romantike, ku dhe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Një tjetër reagim i papritur ishte ai i Arjolës që është komentuar shumë si nga banorët ashtu edhe nga ndjekësit si skenë xhelozie.



Sonte gjatë live showt ish banorja e Big Brother, Paloma, ka treguar se gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother ka parë një shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit. Ndërkaq ka shtuar se Arjola ndihet shumë mirë me Kledin.

LEXO EDHE:  Banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar “Përputhen”/ “Është me skenar”

LEXO EDHE:  “Nuk shoh konkurrencë në muzikë”/ Ervini i Përputhen zbulon me kë ka më shumë shoqëri jashtë Përputhen

“Kur kam qenë në shtëpi kam parë një shikim të zjarrtë mes Arjola dhe Kledit. Arjola ndihet shumë mirë me Kledin”, shprehet Paloma./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që në hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip  dhe bisedat me banorët e tjerë, ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj.

Semi ka rrëfyer se ka rreth tre vite që nuk e ka takuar babain e saj pasi ai është zhvendosur në Kanada.



Sonte babai i saj e ka surprizuar në shtëpinë e Big Borther. Takimi ka qenë shumë emcionues dhe ka përlotur të gjithë banorët të cilët kanë ndjekur takimin e tyre.

LEXO EDHE:  “Përputhen”, një fenomen televiziv/ Autorja Olsa Muhameti merr vendimin e papritur

LEXO EDHE:  Banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar “Përputhen”/ “Është me skenar”

Këngëtarja është shprehur se kjo ishte supriza më e nbukur që kishte marrë ndonjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Fishekzjarret mbaruan”/ Semi flet për ndarjen nga Bojken Lako: Ishte e vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Semi Jaupaj ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private. Sonte në Big Brother Vip është transmetuar historia e jetës së saj.

Një pjesë e rëndësishme ashtu siç ajo e ka thënë shumë herë, është ish partneri i saj Bojken Lako.



Në lidhje me këtë, Semi ka treguar se ndarja ka qenë shumë e vështirë. Ajo është shprehur se tashmë kishin kuptuar se do të mbeten vetëm shokë.

LEXO EDHE:  Bora e krahason me Shqipen/ Konkurrentja e re e Përputhen: “Mos ma thoni më ju lutem”

LEXO EDHE:  Pritjes i erdhi fundi/ Ish konkurenti i “Përputhen” bëhet  baba për herë të parë

Ka qenë e vështirë të ndaheshe nga Bojken. Ato fishekzjarret kishin mbaruar dhe mbetëm shokë. Pse të mos jemi shokë”, ka thënë Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE