Connect with Us

I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për të

Showbizz

I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për të

Publikuar

-

cna lajm show

Pjesë e emisionit “Big Brother” u bë edhe aktori i humorit Donald Veshaj. Që në prezantimin e tij të parë ai tërhoqi shumë vëmendjen për hyrjen e tij sidomos pas shprehjes “dua një femër më kokën plot”, e cila u konsiderua si një thumb për moderatoren dhe njëkohësisht ish të dashurën e tij Bora Zemani.

Ai së fundmi ka marë një dedikim ngavëllai i tij binjak më të cilin ndan gjithashtu edhe jetën profesionale, kujtojmë këtu show “Binjakët” ku ata ishin bashkë në moderim si edhe projekte muzikore.

LEXO EDHE:  Elsamedi i kërkon llogari/Olsi: Ambra është single, e bukur dhe s’më ndalon dot ta shoh

Romeo ka postuar një foto të vëllait të tij dhe krahas saj shkruan- “Prej këtij plerës jam gjysmë sot. Shpirti vëllait, ti e di që jam aty me ty me gjithë enérgjínë time! te dua vella”./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ”Big Brother Vip”. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

LEXO EDHE:  Ish-banori i ‘Big Brother’ infektohet me koronavirus/ Mesazhi prekës për miqtë e tij

LEXO EDHE:  Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t’ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Bieta Sulo komplimenton ish bashkëshorten e Alban Dudushit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e Alban Dudushit, në martesën e tij të parë, Joelle Dudushi ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

“Vajza e dy prindërve që kanë studiuar për dramë, Nigda Dako dhe Alban Dudushi… Si mund të ndodhte ndryshe?”, tha Bieta.Bieta shpesh herë ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e Alban Dudushit dhe e konsideron si shoqe të ngushtë. Joelle i shoqëron ata kudo bashkë me Kroi Art, në festa e pushime, duke qenë pjesë e pandarë e familjes.

LEXO EDHE:  “Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother, rrjeti “kryqëzon” Palomën

LEXO EDHE:  Sheila flet pas eliminimit/ Nxjerr dy emrat pretendent që do të fitojnë Big Brother Vip

“E kam shoqe të ngushtë. Bëjmë disa muhabete që jo të gjitha ia themi Albanit. Ka edhe ndonjë kritikë nëpër të, por jo. Nuk e shajmë Albanin, sepse ai është babai më i mirë në botë”. është shprehur Bieta./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dy super çuna”/ Arbana Osmani zbulon djemtë që pritet të hyjnë sot në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Herë pas here pjesë  e shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” bëhen pjesë personazhe të reja.

E njëjta gjë pritet të ndodhë edhe mbrëmjen e sotme gjatë spektaklit.

Këtë e ka zbuluar vetë Arbana nëpërmjet një postimi në Instastory ku është shprehur se dy hyrjet e reja do të jenë dy djem. Këtë e ka përforcuar edhe një nga gazetaret e cila ishte prezente duke u shprehur se do të hyjnë “dy super çuna”.

LEXO EDHE:  “Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother, rrjeti “kryqëzon” Palomën

LEXO EDHE:  Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohenAludohet se një nga çunat që pritet të hyjë është një DJ shumë i njohur në Kosovë.

Kujtojmë se së fundmi në shtëpi kanë hyrë shtëpi tre vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha, si edhe aktori Igli Zarka.

Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim sa do të ndryshojë atmosfera e shtëpisë me këto hyrje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE