Connect with Us

Habitet Arbana Osmani/ “Big Brother Vip” jehonë në mediat italiane

Showbizz

Habitet Arbana Osmani/ “Big Brother Vip” jehonë në mediat italiane

Publikuar

-

cna lajm show

Që “Big Brother Vip” do të ishte një sukses i vërtetë kjo pritej nga të gjithë, por si duket as vet moderatorja e emisionit Arbana Osmani nuk e ka pritur që të bëjë jehonë të madhe në mediat italiane. Italia e përshkruan emsionin si një mrekulli skenografike duke komplimentuar gjithë produksionin për skenografinë dhe realizimin.

Si duket Arbana Osmani kishte marrë shumë mesazhe nga ndjekësit e saj ne Instagram të cilët i kanë derguar foto ku “Big Brother” ishte kryefjalë e mediave të huaja.

LEXO EDHE:  VIDEO-“Para 5 vitesh kishim të njëjtin hall”/ Arbana tregon çfarë ka ndryshuar sot tek shoqja e saj më e mirë

Normalisht Arbana Osmani nuk ka nguruar të fshehë lumturinë lidhur me këtë fakt dhe ka postuar në Instagraminn e saj të gjitha këto lajme.

cna lajm show

Kujtojmë se edhe edicionet e para të emisionit “Big Brother” kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm dhe shikueshmëri përtej limiteve dhe e njejta gjë pritet edhe në këtë edicion të ri./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Injoruan urdhrin për t’u zgjuar/ “Vëllai i Madh” dënon banorët

Publikuar

-

Nga

Banorët e “Big Brother Vip” janë përballur ditën e sotme me një dënim aspak të këndshëm kundrejt tyre dhe shkak për këtë është bërë orari i vonë i zgjimit në mëngjes.

Banorët ishin paralajmëruar disa herë se duhet të zgjoheshin menjëherë pasi të binte gongu dhe në shtëpi të ndizeshin dritat, por duke marrë parasysh se kjo kërkesë nuk është respektuar, ‘’Vëllai i Madh’’ ka ndërmarrëkëtë masë ndëshkuese.

LEXO EDHE:  Semi i jep fund thashethemeve për raportin me Donald Veshaj

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?Bëhet me dije se të gjithë banorët do të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në “Dhomën e Dënimit”, si një mënyrë ndërgjegjësimi e reflektimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati ‘shpërthen’ kundër Bietës: Nuk ta marr burrin

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrë

Para pak kohësh Roza Lati ishtë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo. Ajo ishte e ftuar për të folur në lidhje me një set fotografish të realizuara nga Roza por rrjedha e bisedës ndryshoi dhe Roza shpesh herë është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar në atë intervistë.

Si duket Roza nuk e ka harruar këtë përplasje, ditën e djeshme ajo u shpreh  për Bieta Sulon:

LEXO EDHE:  “Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

LEXO EDHE:  Pritjes së ëmbël po i vjen fundi?/ Arbana Osmani zbulon kur do lindë bebiPashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- ka treguar Roza./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dikur shokë të ngushtë/ Çfarë ka ndodhur mes Andit dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Andi Shehi dhe Mevlan Shaba kanë qenë dy nga konkurrentët kryesor të Për’puthen dy, e përveç kësaj dhe shumë miq.

Ata dilnin shumë shpesh me njëri-tjetrin në rrjete sociale, por pas daljes së Andit nga programi kjo gjë u rrallua dhe te ndjekësit lindën dyshime mbi marrëdhënien e miqve.

Dje Andi ka zhvilluar një interaktivitet me ndjekësit në Instagram e në InstaStory Andi u pyet nëse vazhdon shoqëria me Mevlanin.

Ai u përgjigj: Vazhdon respekti.Andi, gjithashtu në një intervistë kur po zhvillonte një lojë e pyetën se kë do zgjidhte midis Mevlanit dhe Atdheut e ai na habiti me përgjigjen e tij. Andi tha se po ti bëhej kjo pyetje më parë do nxehej, pasi askënd se vendoste me Mevlanin, por tani zgjedh Atdheun, pasi me Mevlanin ka pasur një hatërmbetje dhe gjërat janë ftohur.

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

Nga ana tjetër Mevlani asnjëherë nuk ka diskutuar mbi këtë situatë dhe ka thënë se secili ka angazhimet e veta, prandaj nuk janë bashkë si më parë.

Kujtojmë se Andi ka shumë miqësi dhe me Hysenin, një ndër personazhet më të bujshme të sezonit të tretë. Ai e ka mbështetur Hysenin në situatën me Alvisën dhe ka shprehur se i njeh personalisht dhe është i sigurt se nuk ka pasur dhunë midis tyre, raporton Kosovarja.

 

LEXO TE PLOTE