Connect with Us

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Showbizz

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Fifi është kthyer në qendër të vëmendjes falë situatave të krijuara në Big Brother Vip.

Gjatë shfaqjes së natës së sotme është komentuar një situatë  ku shihet se teksa Fifi dhe Semi lahen, Graniti futet në dush, dhe Fifi merr peshqirin dhe del nga dushi.

Kjo ka habitur Semin dhe Granitin. Ndërkohë Fifi ka komentuar këtë reagim dhe ka thënë që nuk i pëlqen të lahet në një dush me meshkujt.

LEXO EDHE:  “Mendoja se në këtë moshë do isha martuar”/ Bebe Rexha tregon çfarë kishte parashikuar

E kam problem me u la me një mashkull në banjo. Du me u fërku vetë o vëlla kur të jem në banjo”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Semi ka treguar se nuk e kuptoi dot pse ajo i tha Granitit që mund të futej në dush dhe vetë doli jashtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

Publikuar

-

Nga

cna ;akjm show

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

LEXO EDHE:  “A je martuar me atë fustan?”/ Këngëtarja jep përgjigjen e papritur

LEXO EDHE:  “A je martuar me atë fustan?”/ Këngëtarja jep përgjigjen e papritur

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy këngëtarë të njohur Kosovarë/ Zbuloni opinionistët e sotëm në emisionin e “Përputhen Prime”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe këtë të shtunë vijon puntata e radhës e emisionit “Big Brother Vip”. Edhe spektakli i sotëm pritet të servirë shumë surpriza.

Kujtojmë se ka mbetur pezull edhe “skandali” i Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa është shprehur se ka marrë vazhdimisht kërcënime dhe ka menduar edhe të lejë emisionin.të gjitha këto situata do të diskutohen nga konkurentët, opinionisti zyrtar Arjan Konomi dhe du të ftuar. bëhët fjalë për dy kangëtarë kosoivarë Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur Kosovar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  FOTOT-Enca nuk ndalet/ Ekspozon të pasmet me bikini minimaliste

LEXO EDHE:  Zjarr në shtëpinë e këngëtares shqiptare: Po përpiqemi të jemi pozitivë!Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE