Connect with Us

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Showbizz

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Publikuar

-

cna lajm show

Ditën e djeshme është bërë një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku është përfshirë edhe Atdheu, ish konkurenti i “Përputhen”.  Mësohet se makina e tij tip audi u godit nga një makinë tjetër aksidentalisht.

Nga fotot e siguruara nga “NewsBomb” duket që makina i përket Atdheut dhe është pranë njerëzve pasi ka dalë nga makina.

LEXO EDHE:  E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale./CNA.al

cna lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Big Brother Vip” me skenar?/ Dy protagonistët nxjerrin zbuluar emisionin: Është përcaktuar fituesi

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe në rastin e “Big Brother Vip” po përflitet se është me skenar njësoj si emisioni “Përputhen”

Kjo është zbuluar nga dy protagonistët Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili.

Nëpërmjet një interviste për “Expuls”, ata folën për edicionin e parë të “Big Brother VIP”, dhe në një moment u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar. Kjo është pohuar nga të dyPo, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë”, është shprehur Elton Tozaj, dhe mbështet gjithashtu nga Fjorentina.

LEXO EDHE:  “A je pendu…”/ Mevlani me zemër të thyer, ‘thumbon’ Ledjanën pas ndarjes

LEXO EDHE:  Makina përfundon në kanal/ 30 vjeçari me helikopter drejt spitalit

Për sa i përket dy konkurentëve që më së shumti po lakoen si fitues Iliri dhe Donaldi ata thonë se nuk është e mundur sepse sipas Eltonit gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë kuptoi se produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dha hapësirë për të bërë publike incizimet/ Reagon Olsa për skandalin: E lumtur që demaskuam shantazhuesin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Më në fund ka erdhur një reagim nga ana e autores së programit “Përputhen” Olsa Muhamet në lidhje me skandalin e Alvisës dhe Hysenit.

Ajo ka dënuar këtë të fundit duke u shprehur e lumtur që shantazhuesi është demaskuar.

Kujtojmë se edhe opinionisti zyrtar ka kërkuar falje për ofendimet kundrejt Alvisës.Nga e gjithë kjo situatë jam shumë e lumtur që arritëm të demaskojmë shantazhuesin. Duke i dhënë zemër të gjithëve ta bëjnë publike dhe jo ta fshehin publikimi i këtyre situatave është senzibilizimi më i mirë” – është shprehur autorja e programit.

LEXO EDHE:  “A je pendu…”/ Mevlani me zemër të thyer, ‘thumbon’ Ledjanën pas ndarjes

LEXO EDHE:  Makina përfundon në kanal/ 30 vjeçari me helikopter drejt spitalit

Më tej ajo ka ka konfirmuar disi rikthimin e Alvisës në emison.

Jam e lumtur që ti nuk u dorëzove duke u larguar nga programi (ëndrra jote). Dhe mbi të gjitha sot si një vajzë e lirë nga shantazhet (se nuk pinë më ujë) ke të drejtë të pëlqesh dhe të duash këdo ti pa të të shantazhuar dhe përndjekur njeri” – vijon Olsa./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë jam në finale”/ Fifi mendon se do të fitojë “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një javë më parë Fifi është shpallur si më e preferuara nga publiku.

Gjithashtu ajo ka qenë ndër përsonat më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme të momentit. Kjo edhe për shkak të marrëdhënies të komplikuar që ka me Granitin.

Nisur nga kjo Fifi ka krijuar idenë se është kandidatja kryesore për të fituar çmimin e madh.

Gjatë një bisede me dy nga vajzat e shtëpisë Semin dhe Beniadën, Fifi është shprehur se ajo me patjetër do të jetë pjesë e finales së “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  “Na ke mashtruar”/ Ndjekësit i “vërsulen” Mevlanit: Nuk kishte faj Ledjana

LEXO EDHE:  E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Un jam në finale. Edhe nëse nuk jam dua t’ja fiksoj vetes”, dëgjohet Fifi teksa ju thotë dy banoreve tjera./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE