Connect with Us

FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Showbizz

FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Publikuar

-

/
cna lajm show

Arbana Osmani duket se është pritur mjaft mirë nga publiku si prezantuese dhe moderatore e emisionit “Big Brother”.

E favorizuar edhe nga eksperienca disa vjecare Arbana shkëlqeu me pjesëmarrjen e saj në emision.

Gjithesesi ndjekësit nuk janë ndalur vetëm tek aftësitë e saj në prezantim por e kanë komplimentuar edhe për pamjen.

Sipas tyre që kur ka nisur “Big Brother” Arbana ka marre tjetër nur./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk kam lënë të sqarohem me dikë jashtë”/ Dj Pm “godet” Donaldin: Unë dhe Sara jemi ndryshe nga ata…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në një bidesë të bërë me Meridianin, dj Pajtimi ka folur edhe në lidhje me rraportin e tij me Sarën.

Kujtojë se që në hyrje të shtëpisë së “Big Brother Vip”, Pajtimi ka shfaqur pëlqim për Sarën.

Gjatë bisedës, Pm i tha Meridianit se çdo gjë e kishte lënë në duart e Sarës.

“Veprimet e saj ne fillim mkan bo me mendu ashtu, ka ndrru si njeri, kom ndrru si njeri”, u shpreh Pajtimi.

LEXO EDHE:  Foto-Skandal në Big Brother/ Shpërthen çifti: Ju q*** robt!

LEXO EDHE:  Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

Duke shtuar se ndihet mirë se për momentin kanë raporte të mira së bashku.Në momentin që Meridiani përmendi edhe raportin që Donaldi ka me Trikësen, Pajtimi është shprehur:  “S’kom lan kur tdal jashte mu sqaru me dikon”, shprehet Pm duke ju referuar Borës./S.K-CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-fituesi i “Big Brother” flet me emra/ Kush i merr 100 mijë eurot sipas tij?

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Arbër Zeka është një nga fituesit e “Big Brother”.

Ai ishte pjesëmarrës në edicionin e 5-të të asaj kohë para gati 9 vitesh ku fitoi 55 mijë euro.

I ftuar në Klan Kosova ai ka treguar edhe kush mund ta fitojë “Big Brother Vip” këtë vit.Si fillim ai tha se i pëlqente Donaldi por me ngjarjet e ndodhura së fundi sheh emra të tjerë pretendentë për fitore.

LEXO EDHE:  Vazhdojnë rrëfimet brenda “Big Brother”/ Një tjetër banore tregon se është tradhëtuar nga partneri

LEXO EDHE:  Foto-Skandal në Big Brother/ Shpërthen çifti: Ju q*** robt!

“Në fillim më ka pëlqyer Donaldi, por më pas jam zhgënjyer me ngjarjet e fundit. Për fitore tash, jam në mes të Ilirit dhe Arjolës”, është shprehur Arbri./S.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çka me Borën ky?”/ Olti Curri ironizon hapur Atdheun

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në trekëndëshin e shumëpërfolur Donaldi-Bora-Beatrix, është deri diku i përfshirë edhe Atdheu.

Kjo sepse ish-konkurenti përflitet se ka qenë në një lidhje dashurie me Borën dhe kjo ka qenë arsyeja pse moderatorja u nda me Donaldin.

Kujtojë gjithashtu që ish-konkurenti nuk ka nguruar të shfaqë hapur pëlqimin për Borën edhe në instervista televizive.Së fundi ai ka bërë një postim në Instastory ku shkruan: Ti je si Bora, e bukur por e ftohtë.

Kjo është ironizuar hapur nga Olti Curri.

LEXO EDHE:  Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

LEXO EDHE:  “Të ngatëruam me Sabianin”/ Ndjekësi i bën komentin epik Antonelës

Ai ka ripostuar këtë thënie në Instagramin e tij dhe krahas shkruan: “Po Atdheu do të jap motin te Tch si Luana Vjollca dikur? Ca ka me temperaturën e Borës ky!’ ka shkruar Olti Curri./S.K- CNA.al

LEXO TE PLOTE