Connect with Us

Fifi sëmuret në Big Brother/ Arbana Osmani: A e di sa jam shqetësuar unë dhe gjithë Shqipëria për ty

Showbizz

Fifi sëmuret në Big Brother/ Arbana Osmani: A e di sa jam shqetësuar unë dhe gjithë Shqipëria për ty

Publikuar

-

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cna.al #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna

Moderatorja Arbana Osmani në natën e dytë të Big Brother Vip ka rrëfyer se ka qenë shumë e shqetësuar për këngëtaen Fifi, pas problemeve shëndetësore që ka patur një natë më parë.

Ajo ka treguar se Fifi ka disa probleme me intolerancën ushqimore dhe është ndierë keq.

Në lidhje direkte me banorët, Arbana i ka rrëfyer Fifit se ajo dhe e gjithë Shqipëri ka qenë e shqetësuar për të.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani me pushime në Marok/ Regjisori i bën komentin më romantik

“A e di sa jam shqetësuar unë dhe gjithë Shqiëpria për ty”, është shprehur Arbana. Ndërkohë Fifi ka sqaruar se tashmë ndihet mirë dhe është shumë e lumtur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  “Qëndrova 14 ditë në izolim”/ Alketa Vejsiu rrëfen se e ka kaluar Covid-19 dhe jep mesazhin e fortë

LEXO EDHE:  FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrëKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

LEXO EDHE:  Moderatorja tregon “sekretin”/ Nuk do ta besoni cili është profesioni i saj i parë

LEXO EDHE:  I mungoi ekranit për një kohë të gjatë/ Moderatorja: ”Nuk është fundi i botës”

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar ka patur debatet të ashpra mes Granitit dhe banorëve. Të gjithë janë kthyer kundër tij, duke e sulmuar përsa i përket raportit të tij me Fifin.

Sipas Granitit, raporti me Fifin e ka penalizuar në lidhje me banorët e tjerë, të cilët sërish i ka vënë në dukje se e ka përdorur Fifin për lojë.

Pas debatit me të gjithë banorët, Graniti mori vendimin për të dalë nga shtëpia pasi e ndjente veten si ta padëshiruar brenda në shtëpi.Më pas, Iliri, Sabiani dhe Kledi e kanë bindiur Granitin të qëndrojë. Situata ka shqetësuar shumë Fifin, e cila në një bisedë me Beatrix është shprehur se nuk ishte normal situata e ndodhur më parë, ku 13 vetë iu sulën Granitin.

LEXO EDHE:  Moderatorja tregon “sekretin”/ Nuk do ta besoni cili është profesioni i saj i parë

LEXO EDHE:  FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrë

Sidomos ai muhabeti që u bë, 13 vete në krye atij. Ishte diçka e padrejtë prej tyre, jam shumë e zhgënjyer nga ata. 10 minuta më parë je i padëshirueshëm, pasi Graniti mori valixhet, gjithë ne të duam”, shprehet Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE