Connect with Us

Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapur

Showbizz

Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapur

Publikuar

-

cna lajm show

Jo vetëm diskutime por edhe afrimitete kanë nisur mes konkurentëve vip të “Big Brother”.

Diten e djeshme Beniada Nishani ka bërë një rrëfm që deri diku i habiti të gjithë dhe ngjalli dyshime se ndoshta ky afrimitet mund të sjellë edhe krijimin e ciftit të parë në “Big Brother”.

Beniada është pyetur nga banorët për mashkullin që i përshtatet më shumë brenda ajo u përgjigj shumë hapur se është Ardit Çuni.

Me Arditin ndihem mirë se është shumë i thjeshtë”, është shprehur ajo ndërkohë që shkrimtari Elhaid Cufi e ka pasuar duke thënë se u krijua çifti i parë dhe për çudi të të gjithëve askush nuk ka kundërshtuar përkundrazi e kanë mbështetur mendimin e tij.

LEXO EDHE:  Musa: E fituat Big Brother-in! Danjeli: E kam fituar që në javën e dytë

Kujtojmë se ajo u pyet gjithashtu për lidhje jashtë “Big Brother” por ajo e ka mohuar duke thënë ndër të tjera se ka qenë e fejuar nga mosha 16 deri në moshën 23-vjeçare.

Në lidhje me këtë, Monika e ka pyetur nëse është lënduar nga ndarja, të cilës ajo i është përgjigjur që “jo pasi ka qenë vetë ajo që i kanë dhënë fund marrëdhënies.

Ajo beri nje hyrje sensuale në emision dhe kjo beri që të komentohej shumë në rrjet./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

3 vepra penale/ Nga pikëpamja juridike, ja pse mund të burgoset Hyseni

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Skandali i publikuar në “Pëputhen Prime”, ku Hyseni si fillim ka treguar se gjithçka ka qenë lojë nga ai dhe Alvisa, dhe kjo e fundit më tej ka treguar se është dhunuar nga ish i dashuri i saj, bëri xhiron e rrjetit.

Duket se kjo çështje do të marrë vëmendjen e mediave për një kohë shumë të gjatë.

Së fundmi është diskutuar edhe nga pikëpamja ligjore dhe juridike fakti se kemi të bëjmë me vepra penale dhe për këtë arsye Hyseni rrezikon edhe burg.E ftuar në emisioni “Shqipëria Live” avokatja Megi Zonja ka treguar cilat janë veprat penale për të cilat mund të akuzohet ish konkurenti.

“Hyseni ka konsumuar tre vepra penale, siç është shkatërrimi i pronës private, dhuna e ushtruar psikologjike, nëse ka pasur dhunë fizike në bazë të fotove duhet provuar.

Neni tjetër është përndjekja, neni 120A. Pra ka tre vepra penale, që nqs flasim si jurist zotëria në fjalë i ka kryer vajzës. Në qoftë se një person do kishte konsumuar këto elementë të veprës penale, absolutisht që masa e sigurimit duhet të ishte arrest në burg. Pjesa ‘dil nga emisioni ose do publikoj këto’ është një përndekje dhe mesa dëgjoj nga vajza, kemi të bëjmë me përndjekje të vazhdueshme, që vajzës pa diskutim i ka dhënë probleme shëndetësore përderisa ajo arrin të shprehet në një program live” ,është shprehur avokatja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk e mbështes dhunën”/ Ndjekësit “masakrojnë” Arjan Konomin me komente: I shtirur, shporru

Publikuar

-

Nga

Skandali i bujshëm i Alvisës dhe Hysenit ditët e fundit është komentuar pafund. Një nga personat që është etiketuar më së shumti ishte Arjani sepse ofendoi dhe cilësoi Alvisën si gënjeshtare.

Pas të gjitha komenteve Arjani ka vendosur të shprehet puntatën e sotme të “Përputhen” se nuk e toleron aspak dhunën dhe veprimet e Hysenit janë të patolerueshme.

Pas kësaj kanë reaguar ndjekësi të cilët shprehen se Arjani po tregohet shumë i shtirur dhe po mundohet të “lajë veten”.

“SHPORRU , gënjeshtar , matrialist ! Shitesh për 2 lekë”.LEXO EDHE:  Musa: E fituat Big Brother-in! Danjeli: E kam fituar që në javën e dytë

LEXO EDHE:  Përplasjet në Astir/ Procedohen penalisht 26 protestues

“Arjan e pamë se sa i mbrojte femrat. Nuk mbulohet dielli me shoshë ndaj mbylle se humbe shumë pikë.”

“Turp ti vijë Arjanit dhe të gjitheve aty në emision sepse askush prej ktyre nuk e mbeshteti Alvisen dhe asnjera nga vajzat nuk i çua qoftë dhe për ta perqafuar, të pakten femrat ta mbronin”

“Njeri i shtirur ,më duket te doli duarsh profesion”, janë disa prej komenteve që bien në sy./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në “Big Brother Vip”?/ Sara i thotë “të dua” Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që në hyrje të shtëpisë “Big Brother Vip”, Dj i njohur Kosovar Pajtim Krasniqi, është shprehur se ka një pëlqim për Sarën, dhe duket se ky pëlqim sa vjen dhe thellohet.

Pajtimi (Dj Pm) dhe blogerja e njohur Sarah Berisha bëjnë shumë gjeste për njëri-tjetrin duke lënë të nënkuptuar se janë drejt një romance të bukur brenda shtëpisë së BBV.

Gjithashtu dallon përkujdesja e Pajtimit për Sarën në çdo në çdo moment.

Ditën e sotme teksa ishin brenda lavanderisë, PM po i fliste Sarës se çfarë do të bënte ai nëse ajo largohet të martën nga shtëpia. Sara i tha se as vetë nuk dëshiron të largohet nga shtëpia dhe në një moment dëgjohet teksa thotë: “të dua”.

LEXO EDHE:  E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

LEXO EDHE:  Përplasjet në Astir/ Procedohen penalisht 26 protestues

PM: Ti nuk ke dëshirë të dalësh apo jo?

Sarah: Of course not (sigurisht që jo)PM: As unë.

Sarah: Thank you, I love you.(Faleminderit, të dua), i thotë Sara Pajtimit./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE