Connect with Us

Arjola Demiri rrëfehet tek Iliri/ “Pas lindjes së fëmijëve nuk e kërceja më vallen e Tropojës”

Showbizz

Arjola Demiri rrëfehet tek Iliri/ “Pas lindjes së fëmijëve nuk e kërceja më vallen e Tropojës”

Publikuar

-

Aktorja e humorit, Arjola Demiri, ka treguar se ka qenë një adhuruese dhe kërcimtare shumë e mirë e Valles së Tropojës. Teksa bisedon me Ilirin zbulon se pas lindjes së fëmijëve e humbi sensin e çdo gjëje.

Ajo shprehet se kur bëhej pjesë e eventeve të ndryshme familjare nuk pushonte së kërcyera ndërsa tani e ka humbur totalisht ritmin.

LEXO EDHE:  Konkurrentja më e fortë e Demi Rose/ Njihuni me modelen me të pasme bombastike

“Kam pas kërcy shumë mirë dhe ka ca kohë që e kam humb ritmin totalisht. Hapje dasma e mbyllej unë nuk ulesha në tokë. Hynim dilnim jashtë edhe rrugës duke shkuar në shtëpi kërceja. Kam pas kërcy shumë. Pas lindjes së fënijëve asgjë s’ kishte më sens”, është shpehur ndër të tjera Arjola./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pas hitit “Fustani”/ Elvana Gjata dhe Capital T sjellin “Flakë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dy prej emrave më të dashur dhe më të suksesshëm të muzikës shqiptare, Elvana Gjata dhe Capital T sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në bashkëpunim.

Flakë është titutllu i këngës që është pritur me shumë entuziasëm nga fansat e tyre  dhe ka mbi 100 mijë shikime në Youtube për pak orë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Çifti që po çmend rrjetin/ Aktorja shfaqet në plazh me të dashurin 11 vite më të vogël

LEXO EDHE:  Filmi shqiptar zgjidhet për çmimet “Oscars”/ Jonida Vokshi: Jam e lumtur



Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes. Gjata dhe Capital T dy vite më parë sollën hitin Fustani, këngë e cila numëron mbi 42 milionë klikime dhe u kthye në një hit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy hyrje të reja në Big Brother/ Njihuni me dy djemtë që iu bashkuan shtëpisë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e kaluar në Big Brother ka qenë plot surpriza. Këngëtari Ardit Çuni ishte i eleminuari i radhës nga publiku.

Pas daljes së tij dy konkurrentë të rinj janë bërë pjesë e shtëpisë, DJ Pm dhe DJ Dagz. Dy djemtë që kanë hyrë në shtëpi, ndryshe nga të tjerët do të jenë një konkurrent i vetëm.

LEXO EDHE:  “Të hiqet kjo e paaftë!” Aktorja e njohur i bën thirrje Bashkisë që të heqë nga puna Drejtoreshën e teatrit

LEXO EDHE:  "Bebi ynë mbretëror lindi"/Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë duke 'ironizuar' Meghan Markle

Dy Dj kanë sjell shumë pozitivitet në shtëpi, pasi mëngjesin e sotëm kanë zgjuar të gjithë banorët nga gjumi./ CNA.al

 



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Semi shpërthen në të qara pas spektaklit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj është një nga personazhet vip që është pjesë e Big Brother Vip. Shpesh herë e kemi parë emocionale brenda shtëpisë, ku ka patur momente që ka shpërthyer në të qara.

Pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar, ajo është parë shumë e mërzitur, duke qarë dhe pranë saj kanë qëndruar Monika dhe Fifi.

LEXO EDHE:  10 yje Hollywood-i që duken shumë më bukur me flokë të shkurtër

LEXO EDHE:  Asllë parashikoi një natë të gjatë, por përfundoi shpejt dhe ‘keq’



Ajo shprehet se nuk e kupton se çfarë ka thjesht i vjen për të qarë, ndërsa Monika tregon se është mërzitur pasi nuk i besoi Donaldit.

Semi është qetësuar më pas dhe është përqafuar me Donladin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE