Connect with Us

Vera Grabocka ka hedhur Brunon e “Përputhen” në gjyq?/ Si qëndron e vërteta pas këtij lajmi

Showbizz

Vera Grabocka ka hedhur Brunon e “Përputhen” në gjyq?/ Si qëndron e vërteta pas këtij lajmi

Publikuar

-

U përfol gjatë në media se Bruno Shemsho ishte hedhur në gjyq nga producentaj e “Love Story” Vera Grabocka pasi ky I fundit kishte firmosur dhe një kontratë për t’u bërë pjesë e tij, por në momentin e fundit vendosi të bëhej pjesë e “Për’puthen”. Kështu ai ka prishur kontratën e bërë me produksionin e emisionit “Love story” dhe për këtë aryse u tha se ishte hedhur në gjyq.

Pavarësisht lajmeve të cilat u përhapën me shpejtësi Bruno ka qenë i heshtur por së fundmi ai ka dhënë një sqarim rreth situates dhe lajmeve që po qarkullojnë.

Ai i ka mohuar të gjitha këto lajme dhe i ka shkruar Olti Currit në Instagram duke u shprehur se këto informacione janë të pavërteta.

LEXO EDHE:  “Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

Teksa ka shpërndarë me ndjekësit e tij bisedën me Brunon, Olti shprehet: “Këtu kemi reagimin e Brunos, i cili më shkroi menjëherë. Të shohim telenovela vazhdon”.

Bruno vazhdon duke thënë : “Aaa shumë jashtë loje me këto. T’i paskan dhënë infot gabim!”. Gabim apo saktë, mbetet për tu parë në vijim”.

Nuk dimë ende nëse ka diçka më shumë rreth kësaj situate përveç këtij reagimi nga Bruno. Na mbetet të shohim në vijim nëse do të ketë informacione të reja./CNA.al

Bruno flirton hapur me Alvisën, në takimin me Mikelën.. - Përputhen, 16  Shtator 2021 - YouTube

Exclusive / Vera Grabocka live broadcast live with broken knob

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

LEXO EDHE:  “I bie rreh e qark Tiranës me gjet shoqet që nuk flasin”/ Konkurrentja e re ndez rrjetin dhe djemtë e Përputhen

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  “Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

LEXO EDHE:  FOTO-Një “bishë” e vërtetë/ Ana Kauri tregon format perfekteGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE