Connect with Us

“Të dua përgjithmonë”/ Konkurentët e “Përputhen” më të dashuruar se kurrë

Showbizz

“Të dua përgjithmonë”/ Konkurentët e “Përputhen” më të dashuruar se kurrë

Publikuar

-

cna lajm show

I vetmi çift që ka rezistuar nga “Përputhen” është Andi me Melisën. Në fakt ata u lidhen jashtë programit por njohja mes tyre u bë pikerisht nga emisioni.

Dyshja është përfolur shpesh për ndarje por gjithmonë provojnë të kundërtën. Ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe si duket shumë të dashuruar.

Së fundmi Andi ka postuar në Instastory një foto me Melisën para një pasqyrë dhe krahas saj ka shkruar: “Të dua përgjithmonë”

LEXO EDHE:  Konkurrentët e “Për'puthen” nuk pyesin për pandeminë dhe masat kundër Covid/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Melisës

cna lajm show

Kujtojmë se pas daljes nga “Përputhen çifti ka qenë i pandarë. Melisa ju përkushtua muzikës dhe projekteve muzikore, ndërsa Andi ka qenë aktiv në disa biznese./CAN.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  “Boll! Shikoni jetën tuaj”/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

LEXO EDHE:  Prej kohësh mohojnë se janë në një lidhje/ Publikohen fotot intime të Andit me MelisënNë Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Boll, po e teproni”/ Einxhel dhe Sabiani “shpërthejnë” ndaj banorëve pas lojës që shkaktoi tension

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme “Big Brother Vip” ka vendosur që të bëjë një reng për banorët. Einxhel dhe Sabiani të maskuar duhet të ngriheshin natën dhe të shkatëronin shtëpinë. Banorët në këtë rast duhet të gjenin emrin e dy përsonave që ishin shkaktarët dhe emrat e menduar do të paraqiten gjatë spektaklit të sotëm.

Në lidhje më këtë banorët kanë nisur diskutimet, debatet dhe komentet.

Në çdo moment ata janë treguar shumë vigjilentë që të zbulonin emrin e personit që kishte gisht në këtë “mision”. Ky lloj tensioni duket se ka acaruar shumë Einxhel e cila në një moment gjatë darkës ka replikuar me banorët.

LEXO EDHE:  “Zjarr zemër”/ Jurgeni i Përputhen komplimenton Ritvanën, ja si i përgjigjet konkurrentja

LEXO EDHE:  Mevlani mesazh të koduar, por kujt?/ “Mos e humb dikë që bën gjithçka për ty”‘’E keni marrë më shumë seriozisht seç duhet, po na shihni sikur kemi bërë ndonjë krim. Qetësohuni’’, tha Einxhel.

Në të njëjtin mendim ishte edhe Sabiani i cili u shpreh:

‘’Boll diskutuat për këtë gjë, po hamë bukë dhe nuk dua të dëgjoj më këtë diskutim’’, tha Sabiani nga ana tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Mevlani mesazh të koduar, por kujt?/ “Mos e humb dikë që bën gjithçka për ty”

LEXO EDHE:  "Boll! Shikoni jetën tuaj"/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE