Connect with Us

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  “Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pasi fitoi lirinë nga babai i saj Britney Spears shokon me deklaratën: Familja ime duhet të jetë në burg

Publikuar

-

Nga

cna, lajme, showbizz

Këngëtarja Britney Spears ka bërë një rrugë të gatë dhe plot peripeci deri në momentin që fitoi lirinë nga i ati i saj i cili kontrollonte të gjitha financat dhe jetën e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një deklatarë shokuese për familjen e saj. Ajo u shpreh se ata “duhet të jenë të gjithë në burg” për përfshirjen e tyre në mbylljene saj 13-vjeçare.

Ajo i është përgjigjur pyetjes së një fanseje në Instagram me anën e një videoje.Unë e di se sa e turpshme është të ndaj faktin se nuk kam parë kurrë para në dorë ose nuk kam qenë në gjendje të drejtoj makinën time ….Por sinqerisht, ende më mundon çdo ditë që zgjohem se si familja ime dhe konservatori ishin në gjendje të bënin atë që më bënë … ishte demoralizuese dhe degraduese !!!!”

Ajo vijoi: “Unë as që po i përmend të gjitha gjërat e këqija që më bënë mua për të cilat ata të gjithë duhet të jenë në burg … po, duke përfshirë edhe nënën time që shkon në kishë !/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një bishë e vërtetë/ Modelja Ukrainase poston foton që do ju lejë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alena Omovych është një modele seksi nga Ukraina.

Ajo nuk nguron të postojë foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto e veshur me një kostum minimalist në ngjyrë rozë të ëmbël duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe format trupore perfekte.LEXO EDHE:  “A të ka marrë malli për Borën?”/ Donaldi jep përgjigjen e sinqertë

Fotoja është pëlqyer dhe komentuar pa fund nga ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  “A të ka marrë malli për Borën?”/ Donaldi jep përgjigjen e sinqertë

Për më shumë ddiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëje për ne”/ Graniti bëhet nostalgjik, kujton momentet me Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip” Graniti ka qenë i ftuar në disa emisione për të folur në lidhje eksperiencën e tij. Ai ka përmendur shpesh herë Fifin duke lënë të nënkuptuar se ai është penalizuar pikërisht prej saj.

Madje mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother” është shprehur se u ndje keq që këngëtarja e kishte “zëvendësuar” shpejt me Dj Dagz.

LEXO EDHE:  “Nuk bën….”/ Ermal Fejzullahu zbulon pse e refuzoi këngën e parë me Fifin

LEXO EDHE:  “Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Por së fundmi me anën e një postimi në Instastory së fundmi ai publikisht ka treguar se është kthyer në një mbështetës të Fifit.Ai është bërë nostalgjik dhe ka postuar një foto të tij me këngëtaren dhe krahas fotos ka shkruar: “Forca Fifi, bëjë për ne të dy”./CNA.al

LEXO TE PLOTE