Connect with Us

Po krijohet çifti i parë në Big Brother Vip?/ Beniada tregon mashkullin e saj ideal

Showbizz

Po krijohet çifti i parë në Big Brother Vip?/ Beniada tregon mashkullin e saj ideal

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është modelja seksi, e cila është bërë pjesë e realityshowt Big Brother Vip.

Që në hyrje të saj ajo shfaqi një afrimitet mjaft të madh me njërin prej banorëve, këngëtarin Ardit  Çunin.

Gjatë një bisede, me banorë të tjerë ajo ka treguar se ndihet shumë rehat dhe komode pranë Arditit, pasi nuk e bën të ndihet në siklet dhe mund të flasë lirshëm me të.

Ndërkohë balerini dhe koreografi Ilir Shaqiri e pyet përsi është mashkulli i saj ideal dhe ajo i përgjigjet se mashkulli i saj duhet të jetë ironik, që nuk i merr gjërat shumë seriozisht.

LEXO EDHE:  Cindy Crawford/ Ikona e modelingut

Me Arditin jam shumë rehat. Është shumë i thjeshtë. Është me këmbët në tokë. Flas lirisht me të. Nuk të bën të ndihesh në siklet”, shprehet ajo.

Ilir Shaqiri: Si duhet të jetë mashkulli jot ideal?

Beniada: Ironik, që nuk i merr gjërat seriozisht. Nuk më pëlqejnë ata që dëgjonë të shikojnë”, shprehet Beniada./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me format e saj/ Njihuni me modelen më provokuese të momentit

LEXO EDHE:  Modelja e njohur nënë për herë të dytë, vjen në jetë djali i saj

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Foto provokuese/Modelja e njohur nuk ndalet me pozat e saj seksi

LEXO EDHE:  FOTOT- Ylli i televizionit nuk ndalet së provokuari/ Pozon me të brendshme të kuqe dhe i vë flakën InstagramitPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Cindy Crawford/ Ikona e modelingut

LEXO EDHE:  FOTOT- Ylli i televizionit nuk ndalet së provokuari/ Pozon me të brendshme të kuqe dhe i vë flakën Instagramit

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE