Connect with Us

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Showbizz

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

cna lajm show

Fifi dhe Semi, dy banoret e shtëpsisë më të famshme të momentit kanë bërë një bashkëbisedim dhe kanë folur për familjarët e tyre. Në këtë moment Fifi është prekur shumë dhe ka nisur të qajë.

Ajo i ka thënë Semit se i mungon shumë mbesa e saj sepse ka qenë pranë saj që kur ka lindur.

LEXO EDHE:  "Bashkëshorti im është i përkryer"/ Paloma i kthen përgjigje komenteve negative

cna lajm show

Edhe Semi ka thenë se mbesat e saj i ka në Kanada dhe nuk i ka parë asnjëherë.

Kjo është dita e dytë që Banorët e “Big Brother” janë brenda shtëpisë. Kujtojmë se rrugëtimi i tyre do të vazhdojë për 100 ditë të plota. Në fund njëri prej tyre do të shpallet fitues./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mund të kishim diçka më shumë”/ Pas daljes nga “Big brother Vip” Sheila tregon hapur pëlqimin për banorin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Big Big brother Vip” Sheila ka folur hapur jo vetëm në lidhje me eksperiencën brenda shtëpisë por edhe për që ka pasur për një nga banorët e ri që u bë pjesë e shtëpisë.

E ftuar në emisionin  “Pardon My French” ajo është shprehur se me Iglin konkurentin e ri të shtëpisë mund të kishte pasur diçka.

LEXO EDHE:  “Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

LEXO EDHE:  Video/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervatIshalla nuk më zhgënjen si personazh. Me atë çfarë po shikoja kur isha në ‘prime’. M’u duk i drejtpërdrejt, i zgjuar, introvert. Mbetet për t’u parë. Ishalla nuk më zhgënjen. Po të isha brenda shtëpisë mund të kisha patur diçka me të”, u shpreh Sheila./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  “Bashkëshorti im është i përkryer”/ Paloma i kthen përgjigje komenteve negative

LEXO EDHE:  "Zihet" me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big BrotherNë Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Boll, po e teproni”/ Einxhel dhe Sabiani “shpërthejnë” ndaj banorëve pas lojës që shkaktoi tension

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme “Big Brother Vip” ka vendosur që të bëjë një reng për banorët. Einxhel dhe Sabiani të maskuar duhet të ngriheshin natën dhe të shkatëronin shtëpinë. Banorët në këtë rast duhet të gjenin emrin e dy përsonave që ishin shkaktarët dhe emrat e menduar do të paraqiten gjatë spektaklit të sotëm.

Në lidhje më këtë banorët kanë nisur diskutimet, debatet dhe komentet.

Në çdo moment ata janë treguar shumë vigjilentë që të zbulonin emrin e personit që kishte gisht në këtë “mision”. Ky lloj tensioni duket se ka acaruar shumë Einxhel e cila në një moment gjatë darkës ka replikuar me banorët.

LEXO EDHE:  Foto-Zbulohet lidhja e ish banorit të Big Brother me Fatos Nanon/S’do ta besoni kush është

LEXO EDHE:  Protestë në “Big Brother”/ Çfarë i shqetësoi banorët?‘’E keni marrë më shumë seriozisht seç duhet, po na shihni sikur kemi bërë ndonjë krim. Qetësohuni’’, tha Einxhel.

Në të njëjtin mendim ishte edhe Sabiani i cili u shpreh:

‘’Boll diskutuat për këtë gjë, po hamë bukë dhe nuk dua të dëgjoj më këtë diskutim’’, tha Sabiani nga ana tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE