Connect with Us

Përlotet Arjola Demiri/ Çfarë po e mundon aktoren brenda shtëpisë së Big Brother

Showbizz

Përlotet Arjola Demiri/ Çfarë po e mundon aktoren brenda shtëpisë së Big Brother

Publikuar

-

cna lajme show

Aktorja shumë e dashur për shqiptarët, Arjola Demiri, është ndierë e trishtuar dhe është përlotur. Në një bisedë me Palomën, ka rrëfyer se e përlotur se e ndien shumë mungesën e tre fëmijëve të saj.

Ajo shprehet se edhe dy vjet do të rriten, do të bëhen të pavarur dhe i dhimbset që po e humb këtë fazë të rritjes së tyre.

Edhe dy vjet ato do rriten, do bëhen indipendent, më dhimbset kjo fazë që po e humb. Sytë do më tradhtojnë shpesh këtu. Më mungojnë shumë këtu. Unë ndoshta jam më e qetë shpirtërisht pasi kam ca ju jap. Nuk jam më në atë stresin që o bobo do më shohë fëmija nga duart. Është një nga tre vendimet më të vështira që kam marrë në këto tetë vjet”, është shprehur Arjola./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

Publikuar

-

Nga

cna ;akjm show

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

LEXO EDHE:  E pabesueshme!/ Gratë kërkojnë në bankën e spermës që fëmijët t’i ngjajnë këtij aktori

LEXO EDHE:  “Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy këngëtarë të njohur Kosovarë/ Zbuloni opinionistët e sotëm në emisionin e “Përputhen Prime”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe këtë të shtunë vijon puntata e radhës e emisionit “Big Brother Vip”. Edhe spektakli i sotëm pritet të servirë shumë surpriza.

Kujtojmë se ka mbetur pezull edhe “skandali” i Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa është shprehur se ka marrë vazhdimisht kërcënime dhe ka menduar edhe të lejë emisionin.të gjitha këto situata do të diskutohen nga konkurentët, opinionisti zyrtar Arjan Konomi dhe du të ftuar. bëhët fjalë për dy kangëtarë kosoivarë Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur Kosovar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  Amelia Dajer/ Kush ishte dadoja britanike, që mendohet se ka vrarë 200-400 fëmijë

LEXO EDHE:  Amelia Dajer/ Kush ishte dadoja britanike, që mendohet se ka vrarë 200-400 fëmijëFotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE