Connect with Us

Pa filluar mirë akoma “plas” sherri i parë në “Big Brother”

Showbizz

Pa filluar mirë akoma “plas” sherri i parë në “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Janë bërë shumë pak kohë që kur banorët e Big Brother  janë bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në vend. Si duket diskutimet kanë nisur që tani në fillim.

Një debat ka ndodhur midis banorëve VIP në lidhje më mënyrën se kush do të bëjë punët e shtëpisë dhe si do të ndahen punët mes tyrë.

Në videot e publikuara nga faqja zyrtare programit, shohim banorët që diskutojnë dhe sidomos Monika Lubonja e cila dëgjohet teksa thotë: “Krevatet duhet të jenë të rregulluar. Secili të vetin”. Më tej dëgjohen disa biseda për ndarje në grupe, i pastrimit dhe i gatimit e të tjera me radhë.

LEXO EDHE:  Ndjekësit shajnë "Big Brother": Lat nam me një palë sandale

Debatat e para kanë qenë vetëm në lidhje me punët e shtëpisë gjithësesi pritet që brenda shtëpisë të krijohen situata që do të sjellin akoma më shumë diskutime./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Përtej çdo imagjinate/ Belen Rodriguez pozon tërësisht e zhveshur në dush

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja dhe aktorja Belen Rodriguez ka tejkaluar çdo imagjinatë të mundshme. Ylli i pasarelave dhe filmave, ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur duke treguar barkiun e rrumbullakosur.

Fotoja është pëlqyer nga mijëra njerëz në rrjetet sociale të cilët kanë mbetur të mahnitur nga poza e modeles.Kujtojmë se Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

LEXO EDHE:  Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  Ndjekësit shajnë "Big Brother": Lat nam me një palë sandale

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga temat e cila u diskutua gjatë nga banorët ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka qenë dashuria.

Konkretish nga cfarë do të ishin të gatshëm banorët të hiqnin dorë për dashurinë. Secili prej tyre ka dhënë nga një përgjigje shumë të sinqertë.

Për shëmbull aktorja Arjola Demi është shprehur se për shkak të dashurisë i është dashur të hiqte dorë nga karriera disa vite më parë.

LEXO EDHE:  Thyhet marrëdhënia Fifi-Granit/ “Të dua si person, por nuk të shoh si të dashur

LEXO EDHE:  Ndjekësit shajnë "Big Brother": Lat nam me një palë sandale

Bazuar në këtë rrëfim moderatorja Einxhel është shprehur se do të zgjithte tëbraktiste karrierën e saj vetëm në rrethanat kur partneri do jetonte jashtë Shqipërisë dhe është shumë i realizuar profesionalisht atje./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dua Lipa i bën të gjithë të kthejnë kokën nga ajo gjatë koncertit të Adele

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë të shtunës në Londër është mbajtur një koncert i Dua Lipës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore së bashku me Kate Garraway dhe Alesha Dixon ka qenë treshja e cila ka drejtuar audiencën e mbushur plot me yje të pranishëm.

Ajo që mori vëmendjen makismale ishte padyshim Dua e cila u shfaq shumë elegante me një kostum në ngjyrë rozë të ëmbël nga stilistja e njohur Blumarine.

LEXO EDHE:  Ka hequr dorë nga muzika?/ Beatrix Ramosaj bën deklaratën e papritur

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” acarohen me Monikën/ “Duhet të ndalojë me këtë fiksim”Nga ana tjetër prezantuesja Kate dukej elegane me një jakë të zezë e pantollona të gjëra të zeza kur pozoi në tapetin e kuq.

Konceri i këngëtarës Adele në fakt bëri shumë bujë sepse simbolizoi rikthimin e shumëpritur të Adele në skenë. Koncerti është titulluar me “An Audience With Adele” dhe do të transmetohet të dielën më 21 nëntor./CNA.al

LEXO TE PLOTE