Connect with Us

“O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Showbizz

“O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot po transmetohet takimi i Bajos dhe Adës. Që në pjesën e parë të takimit, Bajo ka treguar se është i marrosur pas Adës.

Gjatë takimit ai e mbulon me komplimenta, i drejtohet me shprehjet e dashurisë, zemër, shpirt.

Madje në fund të takimit të parë, Bajo e ngre në krahë dhe tenton të afrohet edhe më shumë me konkurrenten.

LEXO EDHE:  “Është e katërta javë që po turpërohemi!” Ardit Gjebrea gati për të ndërprerë emisionin pas problemeve në skenë

O zemër, o shpirt, sa e mirë je. Je si princeshë dhe princeshat puthen në ballë”, i thotë Bajo Adës në takim./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Dua të mbajë qëndrim”/ Einxhel tregon si e mendon ajo të dashurin ideal

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të përfolura në mediat rozë.

Kujtojmë se ajo vendosi të shkëputej nga “E diell” dhe të vazhdonte një rrugëtim të ri në Afrikë. Por ftesa për t’u bërë pjesë e emisionit “Big Brother Vip” e ktheu sërish në Shqipëri.Gjatë një bisede, së fundmi ajo ka treguar se si e mendon  të dashurin ideal.
Ajo është shprehur se i pëlqejnë djemtë që janë serioze dhe mbajnë qëndrim.

LEXO EDHE:  Konkurrenca mes motrave Vjollca/ Bjondinat e ekranit shpenzojnë shifra marramendëse për një fustan

LEXO EDHE:  E papritur/ Geljani deklarohet vetëm për Sarën

Unë kryesisht tërhiqem nga njerëz serioz edhe me shumë pak humor fin,kur them serioz jo njerëz që nuk dinë të bëjnë për të qeshur,por të ketë qëndrim.Duhet të sfidojë ironinë time”,- është shprehur Einxhel./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me Elvanën duhet të jesh i përgatitur financiarisht”/ Ermal Mamaqi: Artistja më e shtrenjtë në historinë e filmave

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak vite më parë kujtojmë se Elvana ka qenë protagonistja e filmit “2 gisht mjaltë” së bashku me Ermal Mamiqin.

Ermali ka reguar se ka në plan të sjellë edhe një prodhim të ri si vazhfdim pas serialit aktual “Hot”, “2 Gisht mjaltë, 2”.

Por njëkohësish ai ka treguar se të kesh Elvanën pjesë të këtyre projekteve duhet ta mendosh mirë sepse është shumë e shtrenjtë.

LEXO EDHE:  Konkurrenca mes motrave Vjollca/ Bjondinat e ekranit shpenzojnë shifra marramendëse për një fustan

LEXO EDHE:  Ulet në prehrin e Geljanit/ Konkurrenti shpërthen ndaj SarësPatjetër që të marrësh Elvanën, në një prodhim, në një projekt të çfarëdo lloji, duhet të jesh shumë i përgatitur, edhe financiarisht” u shpreh Ermali dhe gjithashtu  tregoi se është aktorja më e paguar ndonjëherë në historinë e filmave shqiptarë.

I pyetur për zerot në shifrën e pagesës, Ermali tha shkurt: “Gjashtë”, duke lënë të nënkuptuar se ka investuar shuma të majma për këto prodhime./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxori në nominim me Donaldin/ Arditi: Ndihem shumë i zhgënjyer nga Fifi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Miqësia e Arditit dhe Fifit brenda në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ka qenë shumë e fortë. Por pasi Fifi vendoisi që të shpëtonte Granitin dhe të fuste në nominim Arditin me Donaldin duket se ka sjellë një krisje të kësaj miqësie.

Vendimi i marrë nga Fifi duket se ka zhgënjyer jo pak ish konkurentin. Këtë e ka pranuar vetë Arditi i cili ishte i ftuar në “Fun Club”. Madje ai u shpreh se nëse i jepet mundesi do përballet me Fifin në spektaklin e të martës.

 “Jam i zhgënjyer nga Fifi. Se unë u penalizove sepse mbrojta Fifin dhe i dola kundër Semit dhe Donaldit. Kurse Fifi nuk më mbrojti. Doja të bëja një reagim të gjatë në Instagram por, do i them diçka të martën nëse më jepet mundësia në spektakël, është shprehur Arditi.LEXO EDHE:  “Është e katërta javë që po turpërohemi!” Ardit Gjebrea gati për të ndërprerë emisionin pas problemeve në skenë

LEXO EDHE:  “Ky është opinionisti juaj i dashur”/ Ish konkurentët e “Përputhen” “kryqëzojnë” Arjan Konomin

Më tej ai tregoi se është i bindur që futja e Donaldit në nominim dhe shpëtimi i Granitit nuk ka erdhur nga juftifikimet që ka thënë Fifi.

“Graniti tha “Pse nuk e ke menduar që Fifi ka dashur të të nxjerr nga shtëpia?” Dhe unë nuk doja ta besoja. Dhe përderisa e tha Graniti, dmth ai di diçka. Dhe duket se ka diçka. Por, unë nuk e hedh poshtë.”/CNA.al

LEXO TE PLOTE