Connect with Us

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  “I ke bërë buzët?”/ Moderatori zbulon të vërtetën

Ajo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Hiqmu qafe”/ Plas keq mes Sarës dhe Dj Pm, debatojnë me zë të lartë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sara dhe Dj Pm janë përfolur në mediat rozë si një nga çiftet e mundshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Por vetë Sara dhe Dj Pm kanë pranuar se nuk ka shkëndijë mes tyre dhe po e shohin njëri-tjetrin më shumë si shokë.

Por së fundi Sara dhe Dj Pm kanë bërë në debat shumë të ashpër me njëri-tjetrin.

Teksa flisnin për nominimet, Sara ka shpërthyer drejt Pm, që të mos e quajë më fëmijë, madje ka ngritur dhe zërin.

LEXO EDHE:  “I ke bërë buzët?”/ Moderatori zbulon të vërtetën

LEXO EDHE:  Plas dashuria mes Mevlanit dhe Ledjanës/ “Po shikoja atë në ato momente”

Nga ana tjetër edhe Pm ka folur me tone të larta duke i kërkuar që ta lërë të qetë dhe t’i hiqet qafe./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U kap i zhveshur me një vajzë në dhomë/ Bruno i Përputhen flet pas skandalit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video intime e dy të rinjve që shfaqen të zhveshur në një dhomë.

Menjëherë u aludua se djali në video është Bruno Shemo, konkurrent i Përputhen.

Video menjëherë u bë virale dhe vërshuan komentet e shumta negative ndaj konkurrentit.

Por një ditë më parë, në emisionin Përputhen, pas videos skandaloze, Bruno ka sqaruar se nuk është ai djali që shafqet në video, duke treguar edhe ndryshimet.Më vjen keq që kanë dalë këto imazhe, edhe për nejrëzit që janë në atë foto, por unë nuk jam sepse unë kam tatuazhin te qafa dhe ai në video nuk e ka fare tatauazh se kam parë foton pa filtra. Nëse tregohet poa filtra duket fare mirë që fytra ime nuik përkon me atë të atij djalit. Edhe krahu, ai ka tatuazh katror te pjesa e krahut”, ka thënë Bruno.

LEXO EDHE:  FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

LEXO EDHE:  "I zhgënjyer nga përputhen"/ Cila është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Atdheut

Ndërkohë edhe konkurrentët në emision nuk e besojnë që është Bruno në atë video, duke thënë që djali nuk ka asnjë ngjashmëri me të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në pritje të ëmbël?/ Dojna Mema iu heq dyshimin ndjekësve

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dojna Mema është një nga moderatoret më të komentuara dh etë pëlqyera të publikut.

Prej vitesh ajo po përjeton një histori dashurie me këngëtarin Vlashent Sata.

Si për çdo çift tjetër edhe për Dojnën dhe Vlashentin është pyetja: A jeni në pritje të një bebe?Së fundi gjatë një bisede në rrjetet sociale, Dojna ka hequr dyshimet e të gjithë ndjekësve duke treguar që nuk janë në pritje të ëmbël dhe se bebi i Vlashentit është vetë Dojna.

LEXO EDHE:  “I zhgënjyer nga përputhen”/ Cila është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Atdheut

LEXO EDHE:   (Video) Droni filmon një vajzë gjysëm të zhveshur, shikoni reagimin e saj

“Zemër a pret gjë një bebe”, e pyet Dojna, ndërsa Vlashenti i përgjigjet që ka atë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE