Connect with Us

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

cna lajm show

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

cna lajm show

Gjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

cna lajm show

cna ;lajm show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Thëngjill i mbuluar”/ Banorja e “Big Brother VIP” reagon pas komentit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e sotme banorët e shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” kanë lexuar disa prej komenteve të publikut.

Sara ka lexuar një nga komentet që i ka bërë një ndjëks duke e etiketuar si “thingjill i mbuluar”

Si duket Sarës nuk i ka bërë aspak përshtypje ky koment dhe u vu re se e ka marrë me shumë sportivitet.

LEXO EDHE:  Nga xhelozia për Eduartin tek Big Bother dhe televizioni/ Arbana Osmani tregon gjithçka

LEXO EDHE:  Olsi dënohet të trajtojë mirë Fiorentinën

Kujtojmë se kohët e fundit Sarah është kthyer në një nga emrat më të përfolur të shtëpisë për shkak të hyrjes së Dj pajtimit dhe afrimitetit të tyre. Aludohet se mes tyre po lind një histori dashurie./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Metodë për më shumë shikueshmëri?/ Skena erotike në “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Big Brother Vip” është kthyer ne emisionin me të shikuar dhe komentuar të momentit.

Banorët krijojnë shumë situate të vcilat bëjnë shumë bujë në mediat rozë dukë marrë në këtë mënyrë edhe vëmendjen maksimale.

Por si duket deshira për të marrë më shumë shikueshmëri ka bërë që në këtë emision të shafqen edhe skena erotike.

LEXO EDHE:  Nga xhelozia për Eduartin tek Big Bother dhe televizioni/ Arbana Osmani tregon gjithçka

LEXO EDHE:  Reagimi i Damianos pas daljes nga BB9/”Më falni që nuk hyra i virgjër në big brother”Së fundmi në “Big Brother Vip” ka shfaqur disa momente ku duken vajzat e shtëpisë të zhveshura në pjesën e sipërme për të bërë masazh.

Këto imazhe janë shfaqur live në në televizionin kombëtar, i cili ka një shikueshmëri shumë të lartë.

Këto skena erotike duket se nuk përbëjnë problem për tu shfaqur në ekranet televizive./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Demi Rose “godet” sërish rrjetin/ Ekspozon të pasmet bombastike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Supermodelja britanike Demi Rose është një ndër vajzat më provokuese dhe më të njohura në të gjithë botën.

Ajo njihet për fotot e saj shumë të nxehta në rrjetet sociale, më të cilat “tërbon”, të gjithë rrjetin.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto shumë seksi në Instagramin  esaj ku numëron mbi 18 milion ndjekës.

LEXO EDHE:  Ja përse linja e re e kozmetike e Rihannës është një inovacion i vërtetë 

LEXO EDHE:  “U frikësova shumë”/ Banorja e “Big Brother” flet për operacionin në gjoksProvokuese, sensuale, e veshur më një palë bikini shumë minimaliste, që i theksojnë më shumë format bombastike të gjoksit dhe belit.

Fotot e saj janë pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE