Connect with Us

Kush është personazhi VIP që i ka marrë zemrën ish konkurentes së “Përputhen”?

Showbizz

Kush është personazhi VIP që i ka marrë zemrën ish konkurentes së “Përputhen”?

Publikuar

-

cna lajm show

Ish konkurentja e “Pëputhen” Antonela Berisha ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5” ku ka treguar disa detaje më shumë nga jeta e saj personale. Ajo tregoi ndër te tjera se ka nisur një lidhje të re. Ajo pohoi se po njeh një djalë i cili është “Vip” por jo nga ”Përputhen”. Më tej ajo zbuloi vetëm që është futbollist dhe asgjë më tepër, as emrin dhe as ku ka arritur njohja mes tyre.

cna lajm show

Ajo vazhdoi bisedën duke u shprehur se ai është paksa xheloz edhe për gjëra të vogla dhe ajo nuk e vlerëson këtë gjë teksa shtoi se ai duhet ta durojë karakterin kompleks të saj.

LEXO EDHE:  “Nuk ia kam idenë thotë ai”/ Me fustanin e shkurtër ngjitur në trup, Jasmin çmend ndjekësit

Po provoj ta njoh një djalë, por nuk e di a jam gati realisht. Nuk është i “Për’puthen”. Është personazh VIP, por jo i Për’puthen. Është personazh i sportit. Për gjëra banale bëhet xheloz, unë nuk i jap shkas, por janë të sëmurë njerëzit. Kush është xheloz është i sëmurë. S’duhet të jetë xheloz posesiv, fanatik dhe të durojë karakterin tim të vështirë që kam”, është shprehur Antonela ndër të tjera.

Kujtojmë se Antonela doli beqare nga emisioni i njohur “Përputhen” dhe si duket po provon të gjejë dashurinë jashtë./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Mikela dhe Ana puthen në buzë/ Djemtë duan të lënë studion

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë mbrëmjes së sotme në “Pëputhen” Ana dhe Mikela kanë befasuar djemtë në studio, Borën, Arjanin dhe të gjithë pubikun.

Në  një moment Ana është shprehur se i pëlqen shumë Mikela, sepse sipas saj ka karakter shumë të fortë.

Po ashtu u transmetua puthja e cila u bë në prapaskena mes Mikelës dhe Anës si dënim nga njëri konkurrent.

Për ta falenderuar Mikela është ngritur dhe ka shkuar afër Anës për ta përqafuar.

LEXO EDHE:  Shkodranët ‘çmenden’ pas Antonelës së ‘Përputhen’/ Ironizon Taulant Muka: Ky është niveli arsimor që kemi

LEXO EDHE:  “Nuk ia kam idenë thotë ai”/ Me fustanin e shkurtër ngjitur në trup, Jasmin çmend ndjekësit

Por rrugës si duket ndërroi mendje dhe vendosi t’i japë edhe një puthje në buzë.Pas kësaj në studio ka pasur shumë të qeshura dhe në një moment duken djemtë të cilët duan të lenë studion./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Aktori i filmave turk zgjedh mënyrën më fisnike për të festuar ditëlindjen e tij

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori i filmave turke me origjinë shqipatre Can Yaman ka vendosur të festojë ditëlindjen e tij te 32-të në një mënyrë shumë të veçantë.

Ai ka shuar 32 qirinj Can Yaman në shoqërinë e miqve të tij, por festa e vërtetë ka qenë me fëmijët. Aktori ka vendosur që ditën e ditëlindjes së tij të inaugurojë një mbledhje fondesh për shoqatën e tij Can Yaman të cilat do të shkojnë për Poliklinikën e fëmijëve, Umberto i I në Romë.

LEXO EDHE:  Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

LEXO EDHE:  Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…Qellimi i mbledhjes së këtyre fondeve është blerja e një respiratori pediatrik për pacientët e vegjël. Aktori ka shëtitur nëpër pavijonin e Neonatologjisë dhe Pediatrisë me dhurata dhe ka thënë: “Ëndrra ime më e madhe? Të shoh fëmijët e shtruar në spital të kthehen për të luajtur sa më shpejt.”

Aktori ka dhënë në këtë mënyrë edhe mesazhin më të bukur në këtë ditë të veçantë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada dhe Einxhel bëjnë twerk në sy të banorëve/ Reagimi i Donaldit është epik

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

‘Vëllai i Madh’ ka vendosur që si provë javore për banorët e shtëpisë të jetë kërcimi. Ata janë ndarë në çifte dhe në çfarëdo momenti apo situate të jenë duhet të gjejnë partrnerin dhe të kërcejnë.

Kjo lojë ka krijuar shumë situata komike brenda në shtëpi.

Dy vajzat që nisën menjëherë provën javore ishin Einxhel dhe Beniada.

LEXO EDHE:  Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngriti dyshimet

LEXO EDHE:  “Plastika” e showbizit/ Kujt i rezultuan me sukses ndërhyrjet në pamje

Ato kanë nisur të kërcejnë twerk në sy të banorëve dhe ka rënë në sy reagimi i Donaldit. Ulur ai nisi t’i shikonte vajzat me shumë habi. Ky moment është kapur edhe nga ndjekësit e “Big Brother”./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE