Connect with Us

Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga/ Plagosen tre persona në Pogradec

Kronika

Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga/ Plagosen tre persona në Pogradec

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Vërçun në Pogradec.

Një automjet që drejtohej nga 45-vjeçari me iniciale K.G, ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona, shoferi dhe dy pasagjerët.

Ata janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 07.10.2021, rreth orës 15:40, në afërsi të fshatit Vërçun, Pogradec, shtetasi K. G., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Shqitas, Maliq, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga

Për pasojë janë dëmtuar pasagjerët, shtetasja Xh. H. rreth 30 vjeçe dhe shtetasi M. H., 33 vjeç, banues në fshatin Çaushli, Maliq, si edhe drejtuesi i mjetit shtetasi K. G., të cilët u transportuan në Spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

U gjet i pajetë në malin e Dajtit/ RENEA nxjerr nga humnera trupin e biznesmenit

Publikuar

-

Nga

Forcat e Policisë RENEA kanë nxjerrë nga humnera  trupin e pa jetë të biznesmenit Ruzhdi Hoxha, i cili ishte denoncuar prej 15 ditësh si i humbur. Për shkak të terrenit të vështirë, policia kërkoi ndërhyrjen e forcave RENEA, të cilët arritën ta nxjerrin trupin e pa jetë pas disa orësh.

Trupi i pajetë i biznesmenit do të dërgohet në morg, ku do i nënshtrohet ekspertizës mjeko ligjore.

Biznesmeni u gjet i vrarë në zonën e Qafës së Mollës në Malin e Dajtit.Ruzhdi Hoxha ishte vrarë me armë zjarri dhe më pas trupi i ishte groposur për të humbur gjurmët. Për shkak se trupi është gjetur pjesërisht i dekompozuar, mendohet se Ruzhdi Hoxha të jetë ekzekutuar që ditën që është rrëmbyer, pra dy javë më parë.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina përplas nënën me vajzën e vogël në krah

LEXO EDHE:  “Vetvendosja” kundërshton ardhjen e Vuçiç në Tiranë/ Policia pengon protestuesit

Një ditë më parë është gjetur xhupi i tij me njolla gjaku dhe një shenjë plumbi i hedhur mes shkurreve në Qafë Mollë dhe më pas përmes nuhatjes së qenëve të policisë vetëm sot është gjetur edhe trupi i pajetë i mbuluar me zhavorr në Dajt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Pogradec/ Autori i ngacmimit seksual drejtori i një shkolle 9-vjeçare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen tronditëse të ndodhur në Pogradec ku dy të mitura janë ngacmuar seksualisht.

Burime për BW, bëjnë me dije se dy të miturat janë ngacmuar nga shtetasi A.H drejtor i një shkolle 9-vjeçare në fshatin Stropckë.Sipas burimeve ngacmimi ndaj minoreneve ka filluar 2 javë më parë ndërsa ka qënë policia e Pogradecit ajo që në bazë të informacioneve ka mundur të zbardhë dëshminë e dy të miturave në prani të psikologeve të cilat kanë pranuar se drejtori u ka bërë shenja gjatë mësimit.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina përplas nënën me vajzën e vogël në krah

LEXO EDHE:  Protestuan kundër impiantit të plehrave/ Procedohen penalisht 5 banorë të Mbrostarit

Ndërkohë drejtori njihet si një person që konsumonte edhe alkool tek një lokal para shkollës dhe dyshohet që në shumë raste të ketë qenë edhe nën efektin e alkoolit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ngacmoi seksualisht dy të mitura/ Arrestohet 59 vjeçari në Pogradec

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Një tjetër rast ngacmimi seksual i të miturave ka ndodhur në Pogradec.

Një 59 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 14-vjeçare.Policia bën me dije se i arrestuari është shtetasi me iniciale A.H 59 vjeç.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale “Ngacmimi seksual”, të shtetasit A. H., 59 vjeç, banues në Pogradec, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dy 14-vjeçare”, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE