Connect with Us

FOTOT-Në super formë/ Paloma dhe Beniada “ndezin” dhomën e gjumit në “Big Brother”

Showbizz

FOTOT-Në super formë/ Paloma dhe Beniada “ndezin” dhomën e gjumit në “Big Brother”

Publikuar

-

cna lajm show

Pamë Beniada Nishanin në një kërcim sensual që në hyrje të emisionit “Big Brother VIP”, por ashtu siç thonë bashkimi bën fuqinë dhe ajo është shfaqur duke kërcyer më banoren tjetër Paloma.

Ato kanë hyrë në dhomën e gjumit dhe kanë nisur të kërcejnë më njëra-tjetrën në mënyrë shumë senuale me levizje seksi.

LEXO EDHE:  Vip-at merren me thashetheme në Big Brother/ Iliri, Sheila dhe Arditi "tallen" me Palomën

cna lajm show

cna lajm show

Të veshur të dyja në mënyrë sportive, dy konkurentët e “Big Brother duken në super formë dhe janë dy prej vajzave më të përfolura të momentit./CAN.al

cna lajm show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Çfarë fshihet pas nominimit të Granitit?/ E tregon Fifi

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Të premten e kaluar, Granit Cana rezultoi së më i nominuari nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip. Ndonëse në nominim janë Monika, Iliri dhe Sara, shumcia e banorëve nominuan më së shumti Granitin.

Teksa bisedonin, Fifi e ka pyetur Granitin pse mendon se banorët e kanë nominuar për të dytën e herë radhazi.Graniti mendon se kanë ndikuar situatat e ndodhura së fundi me të dhe kjo ka bërë që të gjtihë ta shikojnë me ironi dhe ai nuk e ndjen më të flasë me to apo të bëjë shaka.

LEXO EDHE:  Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

LEXO EDHE:  Aktorja turke tregon për dhunën në familje/ "Kishim frikë nga babai"

Ndërkohë Fifi ka një mendim krejt tjetër. Ajo është e sigurt se e kanë nominuar Granitin pse e shpëtoi herën e kaluar kur ishte në sfidë me Arditin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasjet me Semin/ Fifi zbulon arsyet: Më duket se po m’i bën nga inati, gjithçka ka nisur jashtë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për herë të parë, këngëtarja Fifi Raçi ka folur rreth njohjes së saj me Semi Jaupajn.

Në një bisedë të gjatë me Granitin, Fifi ka rrëfyer se situatat e ndodhura brenda mes saj dhe Semit rrjedhin nga ato që kanë ndodhur mes tyre jashtë Big Brother.

Fifi ka treguar se ka pritur një mirënjohje nga Semi për gjithçka që ajo ka bërë për të në periudhën e saj më të errët.

Këngëtarja ka thënë se para se të hynin në Big Brother i kanë bërë bllok njëra-tjetrës. E ndërsa ka shtuar se ka nisur të mendojë se të gjitha ato që kanë ndodhur brenda shtëpisë, Semi po ia bën nga inati.Kur hymë këtu, bllok ajo mu, bllok unë asaj. Kjo ka inatin se unë si kam kthyer përgjigje me muaj, minimumi më shkruante dy herë në muaj, ia lija seen. Unë jam shumë e keqe pastaj, fal, fal, por kur jam prek te ajo që mua më dhemb aty nuk të lejoj. Nëse ti bëhesh unë nuk fitoj kurgjë. E vetmja gjë që dua të fitoj është mirënjohja. Me thënë Fifi ke qenë afër meje. Edhe këto të gjithë situata që kanë ndodhur brenda më duket se po mi bën nga inati.

Se kam pas me ty. E kam pas me situatën që kam pas jashtë me Semin.  Më tha nuk më ke kthyer përgjigje, i thashë nuk më ke thënë faleminderit. S’jam mirë më tha, i ke shtu dozën e ilaçeve. Kush mundet me të bërë mirë, ti më tha.

Jo Donaldi por edhe Bora me të ardh tani nuk të bëjnë dot të ndihesh më mirë sec të bëj unë. Se të kam bërë një herë, të kam ndihmuar një herë. Edhe asnjë feedback se kam pas prej kësaj vetëm që ti të jesh mirë. Nëse ti je mirë, unë jam mirë se të kam fut në rreth timin.

Kam shkuar në Sarandë në koncert, në vend se të marr motrën time kam marrë Semin. Edhe kur kam dalë, edhe kam nevojë të dal nga këtu më thotë.  Se nuk i ka punët mirë, por i thashë se kjo të shërben ty, por jo të rrish tërë ditën ulur dhe të dreshësh cigare. Edhe me u nxeh në diell”, është shprehur Fifi ndër të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi zbulon të shkuarën e errët të Semit/ “E mora në shtëpi, u kudjesa sikur ta njihja prej vitesh”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë një bisede me Granitin, Fifi ka rrëfyer për njohjen e saj me këngëtaren Semi Jaupaj duke treguar dhe pak nga e kaluara e saj.

Ajo ka treguar se në periudhën më të vështirë të Semit kur ajo pinte vetëm alkool dhe cigare, i ka qëndruar pranë dhe është kujdesur për të.

Pasi mora vesh gjendjen e Semit, pinte vetëm cigare, alkool dhe ilaçet. Kur rrinte me mua, nisi të hante, të pinte kafe, me pi gjëra të tjera, alkool pinim vetëm në darkë kur mblidheshim në studio, ose kur dilnim. U sëmur, e mora te shtëpia, e mbajta afër, sikur një njeri që kisha me vjet që e njihja”, ka thënë Fifi.

LEXO EDHE:  Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

LEXO EDHE:  Nuk ndahet nga shoqja e ngushtë e Borës/ Donaldi “thumbon” hapur ish partneren

Kujtojmë se më herët Semi ka treguar se nuk është shoqe me Fifin, duke thënë se ato janë njohur në një periudhë të vështirë të jetës së saj./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE