Connect with Us

FOTO- E mahnitshme/ Beyonce vishet serish nga stilisti shqiptar

Showbizz

FOTO- E mahnitshme/ Beyonce vishet serish nga stilisti shqiptar

Publikuar

-

cna lajm show

Valdrin Sahiti vazhdon të korrë pafund suksese në fushën e tij. Pasi bëri bujë shumë të madhe fakti që veshi Kylie Jenner se fundmi ai është zgjedhur përsëri nga ikona e muzikës Beyonce.

Ajo shfaqet e veshur më një fustan të zi i hapur tek pjesa e dekoltesë.

cna lajm show cna lajm show cna lajm show cna lajm show

Kjo nuk është hera e parë që ajo vishet nga Valdrini. Njësoj si herën e fundit ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Nuk i mban dot lotët/Beyonce qan gjatë fjalimit për xhaxhain që ndërroi jetë nga SIDA

Kujtojmë se Beyonce është veshur gjithashtu nga stilistët e famshëm Kosovarë  Kujta dhe Meri./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tronditëse/ Vritet modelja e njohur, shoqja e saj në gjendje koma

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një modele e njohur ne Los Angeles është gjetur e vrarë.

Trupi i pajetë i modeles së njohur Christy Giles u gjet përpara një spitali të Los Angeles dhe policia është vënë në lëvizje për të zbuluar autorët e krimit të rëndë.

Familja e modeles së njohur i ka drejtuar një lutje të gjithë atrye që mund të kenë informacione mbi orët e fundit të saj të jetës, që të bashkëpunojnë me forcat e rendit e t`i tregojnë cfarë dinë.

LEXO EDHE:  Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri

LEXO EDHE:  Beyonce i dedikon këngën e re Jay ZGiles, 24 vjece, u pa për herë të fundit në një festë. Më vonë, ajo dhe dizajnerja Hilda Marcela Cabrales-Arzola, 26 vjecare, u gjetën në rrugë disa orë pas njëra-tjetrës. Giles kishte ndërruar jetë, ndërsa Cabrales-Arzola është në koma.

Medohet se Giles është droguar përpara se të vritej, partneri i saj tha se ajo kurrë nuk do të merrte vetë lëndë narkotike, por thotë se dikush ia ka administruar me forcë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Truproja zbulon më shumë nga jeta intime e Mike Tyson: Vetëm seksi mund ta zbuste fuqinë e tij

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish truroja dhe shoferi i Mike Tyson ka zbuluar më shumë nga jeta intime e boksierit legjendar.

Siç tha ai, legjenda e boksit kishte aq shumë adrenalinë, saqë nëse nuk bënte seks mund të vriste kundërshtarët e tij në ring.

Madje ai ka rrëfyer se ai kryente marrëdhenie seksuale me fanset e tij para ndeshjeve, të cilat e vizitonin disa ora apo edhe disa minuta para fillimit.“Një nga sekretet më të mëdha të Majk ishte se ai duhej të bënte seks në dhomat e zhveshjes para ndeshjeve. Më duhej të gjeja një grup, pavarësisht se kush ishin ata. Ishte sikur të thoshte “nëse nuk shkarkoj, do ta vras ndonjë”.

“Majkut i duhej të pushonte dhe të çlodhej pak. Kështu që unë kisha vajza të fshehura në banja dhe dhoma zhveshjeje .Seksi ishte mënyra për të zbutur fuqinë e tij dhe për t’u çlodhur”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbenita Ismaili i ëmbëlson ditën ndjekësve/ Poston foto me vajzën e saj

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismaili është një nga modelet më seksi shqipatre. Ajo prej kohësh ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me reperin Fero, me të cilin ka edhe një vajzë Ninën.

Arbenita njihet gjithashtu edhe për fofot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

LEXO EDHE:  Kur divat tregojnë këmbët

LEXO EDHE:  Beyonce ka tatuazhin më të ëmbël/ Domethënia është fantastike

Së fundmi Arbenita ka ëmbëlsuar ditën e ndjekësve duke postuar foto me vajzën e saj.Të dyja duken të veshura me të bardha dhe Arbenita sërish ka treguar se fiziku i saj edhe pas lindjes është perfekt.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE