Connect with Us

“Donte të prishte imazhin tim”/ Banorja e “Big Brother” zbulon kolegun që e xhelozonte që prej fillimit

Showbizz

“Donte të prishte imazhin tim”/ Banorja e “Big Brother” zbulon kolegun që e xhelozonte që prej fillimit

Publikuar

-

cna lajm show

“Big Brother” këtë sezon edhi për publikun shqiptar në një verison komplet ndryshe. Tashmë konkurentë janë banorë VIP të cilët konkurojnë për cmimin 100.000 euro.

Banorët janë miqësuar më njëri tjetrin dhe kanë nisur bisedat dhe diskutimet e para mes tyre.

cna lajm show

Gazetarja e njohur tashmë me emrin Paloma në një bisedë më aktoren Arjola Demiri zbuloi emrin e një kolegu që e xhelozontë për punën e saj ai ishte eprori i saj Aldon Lipe.

Ajo ndau gjithashtu ankthin se atëhere kishte stres edhe për faktin se kishte mungesë të eksperiencës dhe nuk kishte shumë njohuri mbi mënyrën se si funksiononte media dhe se si mund të menaxhohej vëmendja e publikut dhe komentet e tyre.

LEXO EDHE:  Zbulohen personazhet që pritet të hyjnë së shpejti në shtëpinë e “Big Brother”

Paloma akuzoi më tej se për shkak të kësaj xhelozie, Aldon Lipe është përpjekur vazhdimisht të hidhte baltë mbi figurën e saj edhe pasi ajo shkëputi çdo marrëdhënie profesionale apo pune me të./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga temat e cila u diskutua gjatë nga banorët ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka qenë dashuria.

Konkretish nga cfarë do të ishin të gatshëm banorët të hiqnin dorë për dashurinë. Secili prej tyre ka dhënë nga një përgjigje shumë të sinqertë.

Për shëmbull aktorja Arjola Demi është shprehur se për shkak të dashurisë i është dashur të hiqte dorë nga karriera disa vite më parë.

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

LEXO EDHE:  Zbulohet "pornostarja" brenda shtëpisë së Big Brother

Bazuar në këtë rrëfim moderatorja Einxhel është shprehur se do të zgjithte tëbraktiste karrierën e saj vetëm në rrethanat kur partneri do jetonte jashtë Shqipërisë dhe është shumë i realizuar profesionalisht atje./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dua Lipa i bën të gjithë të kthejnë kokën nga ajo gjatë koncertit të Adele

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë të shtunës në Londër është mbajtur një koncert i Dua Lipës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore së bashku me Kate Garraway dhe Alesha Dixon ka qenë treshja e cila ka drejtuar audiencën e mbushur plot me yje të pranishëm.

Ajo që mori vëmendjen makismale ishte padyshim Dua e cila u shfaq shumë elegante me një kostum në ngjyrë rozë të ëmbël nga stilistja e njohur Blumarine.

LEXO EDHE:  “Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother, rrjeti “kryqëzon” Palomën

LEXO EDHE:  FOTOT-Ish konkurentja seksi e “Big Brother”, shtatzanë për herë të dytëNga ana tjetër prezantuesja Kate dukej elegane me një jakë të zezë e pantollona të gjëra të zeza kur pozoi në tapetin e kuq.

Konceri i këngëtarës Adele në fakt bëri shumë bujë sepse simbolizoi rikthimin e shumëpritur të Adele në skenë. Koncerti është titulluar me “An Audience With Adele” dhe do të transmetohet të dielën më 21 nëntor./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Përmbush gjithçka kisha ëndërruar”/ Aurela flet për bashkëshortin: Kujdeset në detaj për mua

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të suksesshme. Këngët e saj dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, sepse Aurela sigurohet gjithmonë të sjellë hite për publikun.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Dola te Ola” në News 24.

Gjatë emisionit ajo ka treguar fragmente nga jeta e saj si edhe ka kënduar. Kujtojmë se së fundmi Aurela ka qenë duke punuar për albumin e saj të 7-të. Pak ditë më parë ajo ka publikuar edhe këngën “Djali im i keq”, të vilën ka zgjedhur ta promovojë pikërisht ditën e sotme duke theksuar se në çdo këngë të re zgjedh të vijë ndryshe te publiku dhe ashtu si ata nuk e kanë parë më herët.

LEXO EDHE:  Fifi xheloze edhe për ish të dashurat e Granitit/ Ja si i quan

LEXO EDHE:  “Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother, rrjeti “kryqëzon” PalomënMë tej ajo ka treguar edhe detaje rreth bashkëpunimeve që ka patur me kompozitorët dhe me ata që punojnë me të.

Në lidhje me këngën e re ajo është shprehur se një pjesë ia dedikoi bashkëshortit të saj, i cili kujdeset që çdo gjë të jetë ashtu si duhet para se ajo të dalë në skenë. “Nuk do të doja të kisha për asnjë moment dikë tjetër përveçse atë, përmbush gjithçka kisha ëndërruar, vërtet unë këndoj por është ai që kujdeset për gjithë pjesën tjetër, nuk lejon që unë të dal më pak seç duhet”, tha ajo.

Aurela ka vijuar duke interpretuar disa prej hiteve të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE