Connect with Us

“Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

Showbizz

“Do ia rrok shishen kokës”/ Acarohet Fifi: Do bëj ndonjë skandal

Publikuar

-

cna lajm show

Dita e parë brenda shtëpisë së Big Brother Vip ka nisur me debate të forta.

Këngëtarja është zgjuar nga gjumi tepër e acaruar me banorët pasi është zgjuar nga britmat e tyre.

Jam shumë e keqe ku çohem kështu. A ka mundësi mos me gërthit. Mos më shtini me bo naj skandal, me kap shishen me ia rrok kokës”, është shprehur Fifi ndër të tjera.

LEXO EDHE:  6 arsye përse zgjoheni të lodhur/Kush jua shteron energjitë natën

Deri më tani, ajo ka treguar se është e fiksuar pas pastrimit dhe gatimit./ CNA.al

cna lajme show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk ndalen Fifi dhe Monika/ Këtë herë në lojë përfshijnë dhe banorin e ri të Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Monika kanë përgatitur sërish një rreng për banorët e Big Brother Vip. Gjatë mbrëmjes së kaluar ato kanë menduar të bëjnë një lojë ku pjesë të kësaj kanë bërë edhe Dj Pm.

Së bashku me vajzat, Dj Pm ka dhënë disa alternativa se çfarë mund tu bëjnë banorëve. Deri më tani alterantivat kanë qenë rrobat dhe këpucët, ndërsa presim të shohim planin e vendosur në zbatim, për të parë edhe reagimin e banorëve.

LEXO EDHE:  Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

LEXO EDHE:  Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

Dy rrengjet e krijuara më parë nga Fifi dhe Monika nuk janë pritur dhe aq mirë nga banorët, ku ka patur dhe shumë debate dhe pakënaqësi ndaj dyshes. Të shohim se si do të reagojnë këtë herë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Skandali Alvisa-Hysen/ Antonela Berisha reagon e revoltuar: Më kujtohet vetja, nuk duhet të dhunohet një grua

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Personazhe të shumtë kanë reaguar pas skandalit të Hysenit dhe Alvisës, ku në Prime Përputhen u publikuan regjistrime dhe video ku u zbulua se dy konkurrentët e kishin rifilluar sërish lidhjen e tyre pas hyrjes në program.

Ndërkohë nga ana tjetër Alvisa ka mohuar akuzat që Hyseni ka bërë ndaj saj, duke u shprehur se është ndierë e kërcënuar dhe e shantazhuar nga ai, pasi ka thënë se videot do të publikohen nëse ajo nuk largohet nga programi.

Ky skandal është komentuar pafund në rrjetet sociale, ku ka patur shumë reagime dhe personazhe që i kanë dalë në mbrojtje konkurrentes.

Së fundi Antonela Berisha, ish konkurrentja e Përputhen 2 ka dalë në krah të saj duke dhënë mesazhin se një grua kurrësesi nuk duhet të dhunohet as psikologjikisht dhe as fizikisht.Alvisa unë jam me ty dhe afër çdo gruaje që dhunohet, kërcënohet mbahet me kamera me vëzhgime. Të gjithë ta hodhën ty fajin se fundja faji gruas i mbetet.

Më kujtove veten time një natë në prime! Sot pashë një femër të dhunuar nga të gjithë. Dhe ti pseudo burrë Hysen nuk je veç se një dhunues fizik dhe psikologjik.

Nuk më intereson faji. Faji ngelet jetim, nuk duhet të dhunohet dhe poshtërohet një grua ashtu përball të gjithëve pa asnjë reagim!

Jam shumë e sigurt që në jetën tuaj ju ka ndodhur një rast i tillë në shoqëri apo në familje apo dhe vet tek ju, e për këtë jepini forcë njerëzve të dhunuar ashtu sikur do ta donit dhe ju po të ishit në vend të saj”, shkruan Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Përtej çdo imagjinate/ Belen Rodriguez pozon tërësisht e zhveshur në dush

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Modelja dhe aktorja Belen Rodriguez ka tejkaluar çdo imagjinatë të mundshme. Ylli i pasarelave dhe filmave, ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur duke treguar barkiun e rrumbullakosur.

Fotoja është pëlqyer nga mijëra njerëz në rrjetet sociale të cilët kanë mbetur të mahnitur nga poza e modeles.Kujtojmë se Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë.

LEXO EDHE:  “Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

LEXO EDHE:  Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

Belen ka qenë ndër të parat që ka pozuar nudo për një kalendar si dhe ka pushtuar kopertinat e revistës Playboy në Itali./ CNA.al

LEXO TE PLOTE