Connect with Us

“Nuk varet nga unë, nuk i duroj dot”/ Fifi bën deklaratën e papritur

Showbizz

“Nuk varet nga unë, nuk i duroj dot”/ Fifi bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

cna lajm show

Konkurentja e 12-të që u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose e njohur ndryshe me emrin artistik Fifi.

Që në hyrje ajo ka dhenë disa deklarata.

Si fillim ajo është e bindur se do e fitojë “Big Brother”.

cna lajm show

Së dyti ajo kërkon që të regjistrojë një këngë në “Big Brother”, dhe së treti, ajo që bëri më shumë bujë ishtë fakti se Fifi ka disa persona që i urren dhe nuk do donte në asnjë mënyrë të ishte në të njëjtin ambjent me ta.

LEXO EDHE:  FMTK: Asnjë lloj reagimi nga Ministria e Kulturës për sitin e Durrësit

“Unë nga Big Brother pres e para me fitu dhe e dyta me u tregu njerëzve se si u bëra unë e mirë. Janë disa persona që nuk do doja të ishin aty pasi janë disa persona që nuk duroj të ndaj ajrin me ta, dhe jo shtëpinë. Emra nuk do të jap. Unë kam një kërkesë për Big Brother. Kërkoj një studio që të mund të regjistroj ndonjë këngë brenda Big Brother. Përshëndes të gjithë familjen time”– tha Fifi në deklaratën e saj para hyrjes në “Big Brother Vip”./CAN.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  Ndërshkimi i radhës për banorët/ “Big Brother Vip” bën publik vendimin

LEXO EDHE:  Policia: Tubimi në Kukës, i paligjshëm. Arrestohet organizatori

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon e zhveshur pranë katedrales/ Arrestohet p*rnostarja ruse

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e filmave për të rritur, Rita Fox është arrestuar nga autoritetet policore në Rusi pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur me Katedralen e Kremlinit në sfond.

20 vjeçarja është dënuar për huliganizëm, pas zemërimit që ka shkaktuar tek njerëzit në rrjetet sociale për imazhet e postuara në llogaritë e saj sociale, ku shiheshin monumentet e famshme të Moskës.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet në Shqipëri/ BE: Procesi u organizua mirë nga KQZ, palët politike të respektojnë rezultatin

LEXO EDHE:  FMTK: Asnjë lloj reagimi nga Ministria e Kulturës për sitin e DurrësitAjo thoshte për ndjekësit e saj në Telegram: “Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar”.

Por autoritetet ruse ende nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kjo ditë është kthyer në një aksion për banorët e shtëpisë. Në orët e para të mëngjesit, einxhel dhe Sabiani kanë kthyer përmbys shtëpinë dhe kanë fshehur sende të banorëve.Kjo në fakt është një lojë nga e cila do të varet buxheti I ajvës për banorët.

Të gjithë po dyshojnë tek njëri-tjetri për të zbuluar se kush janë personat që kanë realizuar të gjithë rrëmujën.

Por nuk kanë munguar dhe momente të tjera mes banorëve. Së fundi Graniti ka vënë një maskë të frikshme dhe ka trembur keq Semin.

LEXO EDHE:  Policia: Tubimi në Kukës, i paligjshëm. Arrestohet organizatori

LEXO EDHE:  Policia: Tubimi në Kukës, i paligjshëm. Arrestohet organizatori

Sapo ajo del nga tualeti, Graniti i afrohet me maskën në fytyrë dhe ajo mbetet e shtangur nga frika.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE