Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish futbollistët seksi u bënë banorët e radhës në “Big Brother”

6 Tetor 2021, 06:13, Lifestyle CNA
Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish

Granit Cana dhe Kledi Hysa janë dy ish-futbollistët që u bënë pjesë e ?Big Brother Vip?. Të dy janë tërhequr nga futbolli dhe tani vazhdojnë me modeling, Graniti në shqipëri dhe Kedi në të gjithë Europën. Menjëherë pas hyrjes së tyre pati shumë reagime në rrjet, veçanërisht nga vajzat.

Granit Cana, kushëriri i Lorik Canës është shprehur në këtë mënyrë për hyrjen e tij: ?Kam luajtur futboll. Jam marrë dhe me modelizëm, kam bashkëpunuar edhe me Fadil Berishën. BBV e shikoj si alternativë që mund të më hapë rrugë për të ardhmen. Është sfidë e re por jam hiperaktiv. Nëse Big Brother do të ishte fushë futbolli, do të isha fantazist me numrin 10. Kam edhe një kërkesë për Big Brother, ndoshta është qesharake por më duhen proteina për të ushtruar fitness?.

Ndërkohë që Kedi, i cili tashmë nuk jeton në shipëri ësjhtë shprehur: ?Që në moshën 14 vjeç jetoj në Austri. Mbi 15 vite ka që punoj si model në të gjithë europën. Jam tip shumë energjik, të gjithë një jetë kemi. Unë e dua jetën. Mendoj dhe shpresoj të ketë vajza dhe djem të bukur. Kjo do të jetë një sfidë me vetveten shumë e fortë. Shprehja që më frymëzon është ?shfrytëzoje ditën? dhe ta shijojmë në maksimum. Kërkesa ime është vetëm fitness studio?./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga