Connect with Us

Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish futbollistët seksi u bënë banorët e radhës në “Big Brother”

Showbizz

Modelët që po çmendin vajzat e rrjetit/ Dy ish futbollistët seksi u bënë banorët e radhës në “Big Brother”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Granit Cana dhe Kledi Hysa janë dy ish-futbollistët që u bënë pjesë e “Big Brother Vip”. Të dy janë tërhequr nga futbolli dhe tani vazhdojnë me modeling, Graniti në shqipëri dhe Kedi në të gjithë Europën. Menjëherë pas hyrjes së tyre pati shumë reagime në rrjet, veçanërisht nga vajzat.

Granit Cana, kushëriri i Lorik Canës është shprehur në këtë mënyrë për hyrjen e tij: “Kam luajtur futboll. Jam marrë dhe me modelizëm, kam bashkëpunuar edhe me Fadil Berishën. BBV e shikoj si alternativë që mund të më hapë rrugë për të ardhmen. Është sfidë e re por jam hiperaktiv. Nëse Big Brother do të ishte fushë futbolli, do të isha fantazist me numrin 10. Kam edhe një kërkesë për Big Brother, ndoshta është qesharake por më duhen proteina për të ushtruar fitness”.

LEXO EDHE:  Sonila Meço për Ilirin e Big Brother: Ka aftësinë të përcaktojë kush është kundërshtari i fortë

Ndërkohë që Kedi, i cili tashmë nuk jeton në shipëri ësjhtë shprehur: “Që në moshën 14 vjeç jetoj në Austri. Mbi 15 vite ka që punoj si model në të gjithë europën. Jam tip shumë energjik, të gjithë një jetë kemi. Unë e dua jetën. Mendoj dhe shpresoj të ketë vajza dhe djem të bukur. Kjo do të jetë një sfidë me vetveten shumë e fortë. Shprehja që më frymëzon është “shfrytëzoje ditën” dhe ta shijojmë në maksimum. Kërkesa ime është vetëm fitness studio”./CNA.al

Vajza zini radhën! Këta janë meshkujt më të bukur shqiptarë! (FOTOT) –  Dosja AL

Kledi HYSA (Model) (@klediHysa) | Twitter

Dy futbollistë seksi bëhen pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP

Book by Kledi Hysa on Cherrydeck

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ndalohet parashuta nga fansat e Donaldit dhe Trixës/ Revoltohet mamaja e këngëtares

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë mbi shtëpinë e Big Brother Vip kanë fluturuar tri parashuta. Të tri parashutat kishin një mesazh për Donald Veshaj. Në njërën prej tyre ishte një dedikim për Donaldin dhe Bora Zemanin, e cila kishte ditëlindjen.

Beatrix Ramosaj, e cila është në një lidhje me Donaldin brenda shtëpisë, pas surprizës është shprehur se nuk ndihet aspak keq pasi kjo është e kaluara e Donaldit.

Nga ana tjetër nëna e saj Antigone Ramosaj e ka mbështetur të bijën duke shkruar përmes rrjeteve sociale se ajo është një vajzë me zemër të bardhë.

LEXO EDHE:  “Po gënjen veten, unë po dal keq”/ Pajtimi ankohet për Sarën

LEXO EDHE:  Armela e Big Brother  ashtu si nuk e keni parë ndonjëherë/FOTOPor gjithashtu, ajo duket se është e revoltuar për faktin se një parashutë që është një mbështetje për Trixën dhe Donaldin nuk është lejuar të fluturojë mbi shtëpi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale mamaja e këngëtares shkruan: “Parashuta e dytë që ndalohet të fluturojë, jemi me ju Donald dhe Trixa.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i Big Brother Vip bën plane për fëmijë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një prej çifteve më të përfolur të Big Brother Vip. Mes dyshes duket se gjërat janë në drejtimin e duhur . Einxhel dhe Dagz duken shumë të tërhequr ndaj njëri-tjetrit.

Tashmë çifti ka nisur të mendojë se si do të ishte jeta e tyre bashkë, madje Dagz ka guxuar ta pyesë nëse a do të donte të kishte një fëmijë me të.

LEXO EDHE:  “Shtiret, e bën për vëmendje”/ Banorët e “Big Brother” sulmojnë Semin

LEXO EDHE:  Fotinia e zhgënjyer: Nuk e prisja…

Moderatorja është përgjigjur se e mendon, ndërsa Dagz ka thënë se ka ende gjëra për të shijuar me Einxhel. Kujtojmë se dyshja janë në nominim së bashku me Ilirin dhe pritet që njëri prej tyre të lërë shtëpinë e  Big Brother Vip nesër./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon Kejvina Kthella/ Me kë po puthet në buzë modelja?

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbiz

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara të momentit. Ajo shpesh është përfolur për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Modelja së fundi ka provokuar ndjekësit. Teksa publikon një foto në Instastory, duke puthur veten në pasqyrë, modelja kërkon mendimin e ndjekësve për të përshkruar këtë moment.

LEXO EDHE:  Mevlani tregon arsyen pse është zënë me Antonelën: Ishte xheloze për…

LEXO EDHE:  “Po gënjen veten, unë po dal keq”/ Pajtimi ankohet për SarënNga ana tjetër, modelja ka publikau një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj super bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme të modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE