Connect with Us

Ish konkurentja e “Përputhen” i plotëson dëshirën ndjekësit/ Poston video nga dushi

Showbizz

Ish konkurentja e “Përputhen” i plotëson dëshirën ndjekësit/ Poston video nga dushi

Publikuar

-

Sara Malaj, ish konkurrentja e “Përputhen” ka bërë së fundmi një bisedë online me ndjekësit e saj në Instagram. Njeri prej tyre i ka kërkuar asaj të postojë një foto nga dushi dhe ajo i ka plotësuar dëshirën.

Ajo ka postuar një video ku duket duke u larë në dush ku duket pa make-up dhe shumë simpatike.

LEXO EDHE:  “Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

cna lajm show

Kujtojmë se Sara Malaj doli me Atdheun çift për të vazhduar njohjen e tyre jashtë programit por si duket mardhënia e tyre nuk zgjati./CAN.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Puthja mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte një nga momentet më të komentuara dhe të pëlqyera në Big Brother Vip.

Të gjithë u emocionuan nga ndjenjat dhe dashuria mes Donaldit dhe Borës, e cila u reflektua më së miri me anë të një puthje, të cilën e prisnin të gjithë. Ky moment është kujtuar edhe një herë gjatë mbrëmjes së kaluar, në Përputhen Prime, ku këngëtari Naim Abazi ka krahasuar momentin e tyre me një film.

Ndërkohë është shprehur: “Më i lënë në një qosh puthen menjëherë”. Moderatorja më pas ka treguar për ndjesitë e atij momenti duke thënë se në ato momente kanë menduar se ishin vetëm.

LEXO EDHE:  “Të ngrej në ajër, o lepurush i m****”/ Del videoja e plotë e sherrit mes Fatjonit dhe Erit

LEXO EDHE:  “Avash se po na puth te buza”/ Ja kush po e “ngushëllon” Mevlanin pas ikjes së Ledjanës

“Mendonim se ishim vetëm atje prandaj”, ka thënë Bora.Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së premte, Donaldi ka bërë një gjest shumë të veçantë për Borën me rastin e tre vjetorit të lidhjes së tyre.

Ai hoqi varësen që mbante në qafë, e futi brenda një pako ëmbëlsirash dhe e hodhi përtej murit, duke kërkuar nga Arbana që dhurata të mbërrinte në destinacion, pra në duart e Borës.

Kjo e fundit, një ditë më parë tregoi që e kishte marrë dhuratën e Donaldit dhe iu ka uruar ndjekësve një fundjavë të ëmbël./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Semi tregon kë do donte të takonte brenda shtëpisë së Big Brother/ Njëri prej tyre Bojken

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Semi Jaupaj shpesh ka treguar për historinë e saj të dashurisë me Bojken Lakon.

Gjatë një loje me banorët ditën e djeshme, Semi ka treguar se kush janë dy personat që do të donte të takonte brenda shtëpisë së Big Brother.

Ajo u shpreh se do të dëshironte të shihte babain e saj dhe ish partnerin Bojken Lako.Kujtojmë se pak javë më parë, Bojken Lako në një intervistë reagoi përsa i përket deklarateve të Semit brenda Big Brother.

LEXO EDHE:  Plas në “Përputhen”/ Djemtë në “sherr” për konkurrenten e re

LEXO EDHE:  Ina prezanton njeriun e zemrës/ Ja, cili është djali që dashuron ish-konkurentja e “Përputhen”

Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një shoë i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do”, është shprehur Bojkeni./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit Dj PM: Do lidhesha me Sarën vetëm për lojë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj PM që në hyrje të tij shprehur hapur pëlqimin e tij për Sarën. Por gjatë lojës së një nate më parë brenda shtëpisë së Big Brother Vip, Dj Pm i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

I pyetur nëse do të lidhje vetëm për lojë në Big Brother, ai ka pohuar këtë fakt.

LEXO EDHE:  “Avash se po na puth te buza”/ Ja kush po e “ngushëllon” Mevlanin pas ikjes së Ledjanës

LEXO EDHE:  “Nuk më pëlqen si vishet”/ Sindi tregon për raportin që ka me JasminënDo të lidhesha vetëm për lojë. Nga ana tjetër, Sara është ndierë e zhgënjyer nga kjo deklaratë e Dj Pm. Gjatë një bisede me Arjolën dhe Monika, ajo u shpreh: Si tha ai ashtu për mua?

Ndërkohë Arjola dhe Monika e kanë këshilluar që ta pyesë rreth kësaj deklarate të sqarohet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE