Connect with Us

FOTO-Mohuan lidhjen/ Atdheu dhe Bora kapen “mat” sërish

Showbizz

FOTO-Mohuan lidhjen/ Atdheu dhe Bora kapen “mat” sërish

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej kohësh tashmë është përfolur një romancë e mundshme midis Atdheut, ish konkurrentit të “Përputhen” dhe  prezantueses së emisionit Bora Zemani. Foto të tyre ku duken nën shoqërinë e njëri-tjetrit kanë qarkulluar në rrjet, plus edhe deklarata nga ana e Atdheut për Borën, por një lidhje është mohur gjithmon, veçanërisht nga Bora.

Faqja “Kryefjala” ka postuar një video, e cila është bërë virale në “TikTok”, ku duket Bora dhe Atdheu disi të irrituar. Bora duke pirë një cigare dhe duke parë disi me inat nga Atdheu, ndërkohë që ky i fundit duket më i qetë.

LEXO EDHE:  “Për mua fituesja je ti”/ Bora Zemani mbështet këngëtaren në finalen e Këngës Magjike  

cna lajm show

Kujtojmë se Bora Zemani ka qenë në një lidhje me komedianin Donald Veshaj por romanca mes tyre mori fund dhe përflitet se shkak u bë pikërisht romanca e saj me Atdheun./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Balina mbështet hapur Beatriksën dhe Donaldin: Ju bënë gjyq moralist

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, për shkak të gjëndjes shëndetësore jo të mirë, ka munguar gjatë dy spektakleve të fundit të programit.

Pavarësisht mungesës së saj, ajo nuk ka nguruar të shprehë mendimin  e saj në lidhje me trekëndëshin Donald-Bora dhe Beatrix.

Me anën e një video live në praninë e Sheilës, ish banores së shtëpisë, Balina është shprehur se nuk ka qenë dakort në lidhje me mënyrën si u trajtua ky rast, as nga ana e produksionit dhe as nga ana e opinionistëve.

LEXO EDHE:  “Për mua fituesja je ti”/ Bora Zemani mbështet këngëtaren në finalen e Këngës Magjike  

LEXO EDHE:  Zbulohet lidhja e re në showbiz: Kledi Bahiti i dashuruar me konkurrenten e “Këngës Magjike”Sipas saj, ndaj dyshes Donald dhe Beatrix u bë një gjyq moralist, ndërkohë që askush nuk kishte pse të kërkonte llogari

Balina tregoi gjithashtu se do të jetë serish prezente në program ditën e martë dhe se gjendja e saj shëndetësore është përmirësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Efi i “vë” flakën rrjetit/ Poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Efi, Ifgjenia Dhedhes është kthyer në një nga emrat më të përfolur të momentit. Që në hyrjen e  saj të parë ajo ra në sy direkt për pamjen e saj shumë të kuruar dhe për ngjashmërinë e frikshme me Borën dhe Elvana Gjata.

Ajo është edhe një nga vajzat e preferuara të djemve konkurentë.

LEXO EDHE:  Bora Zemani e thotë hapur/ Këta dy djem janë të preferuarit e saj në Përputhen  

LEXO EDHE:  Bora Zemani e thotë hapur/ Këta dy djem janë të preferuarit e saj në Përputhen  Së fundi Efi ka postuar disa foto shumë provokuese nga dukja e saj këtë “Përputhen Prime”. Ajo duket e veshur me një fustan të zi shumë elegant dhe me një make-up shumë profesionist.

Për më shumë foto të konkurentes ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mirënjohëse tërë jetën”/ Vajza e Adriana Matoshit: Pashë fuqinë e nënës time, dashuri e respekt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Adriana Matoshi disa ditë më parë dha lajmin për ndjekësit e saj se pas 9 viteve i ishte rikthyer tumori në tru. Për këtë arsye ajo u operua të mërkurën.

Pas operacionit familjarët dhe miqtë e saj njoftuan se operacioni përfundoi me sukses, megjithatë vazhdon interesimi në lidhje me gjendjen e saj aktuale.

Ka qenë vajza e Adrianës, Kaona, e cila ka reaguar sërish pasi operacioni u krye me sukses.

Me anën e një deklarate ajo është shprehur se ndihet shumë e lumtur për faktin që nëna e saj është në gjendje të stabilizuar por edhe për të gjithë dashurinë që ka marrë këtë kohë.“Nuk e di a muj me i’a u shpreh me ket’ shkrim dashnine edhe respektin per juve qashtu qysh ju m’keni bo me ndje mu me fjalt e dashnin’ e juj t’sinqert kto dit’t e fundit. Dashni t’cilen nuk kisha mujt me e marre n’krahe t’tjeter kujt pos Adrianes. Nuk po i them “nane” , se nese tan jeten e kom pa si prindin ma te perkrym, 3 ditet e fundit ma keni mundsu me pa si ni njeri me vlera t’jashtezakonshme me cdo lutje e kujdes qe keni dhuru.

I kam lexu e i kam ndje secilat fjale qe keni shkru, edhe m’i keni zevendsu brengat me krenarine qe jom rrite prej ni njerit qe ka pase kaq shume ndikim te tjeret. Sot nuk e pash veq fuqine e mamit, po e pash edhe fuqine e dashnise, pasunine e ni njerit qe dhuron kurgjo tjeter pos mbeshtetjes, respektit, pozitivitetit, fjaleve te mira e cdo virtyti tjeter me vlere.

Ju jam mirenjohese tane jeten, une edhe krejt familja jem. Nuk e di cka kish shkru mami, po e di qe kete sfide t’jetes e ka pase shume ma t’lehte fale juve. Ju duam.”, shkruan Kaona./CNA.al

LEXO TE PLOTE