Connect with Us

“Dobësohet” dollari, rritet lehtë Euro/ Njihuni me kursin e këmbimit valutor

Ekonomi

“Dobësohet” dollari, rritet lehtë Euro/ Njihuni me kursin e këmbimit valutor

Publikuar

-

cna lajme ekonomi

Një dollar sot blihet me 102.7 lekë, ndërsa shitet me 107.7 lekë.

Monedha e eurozonës, blihet 120.7 lekë dhe shitet me 125.7 lekë.

Paundi britanik blihet me 139.8 lekë dhe shitet me 144,8 lekë.

Franga zviceriane blihet me 110.5 lekë dhe shitet me 115,5 lekë.

Në krahasim me një ditë vërehet një dobësim i dollarit.

LEXO EDHE:  Temperatura deri në 32 gradë/ MeteoAlb parashikon një ditë të nxehtë

Dje një dollar blihej me  102. 7 lekë, dhe shitej me 107.7 lekë.

Ndërsa ka një rritje edhe pse e lehtë.  Dje euro blihej me 118.2 lekë dhe shitej me 123.2 lekë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Ekonomi

Kursi i këmbimit valutor/ Ja me sa blihet monedha europiane dhe dollari

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Vijon luhatja e kursit valutor në vendin tonë.

Një dollar me 7 nëntor blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Monedha e eurozonës blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.Franga zviceriane blihet me 113.6 Lekë dhe shitet me 118.6 Lekë.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat

LEXO EDHE:  Kursimi i këmbimit, 17 Tetor 2021/ Monedhat e huaja nuk njohin rritje kundrejt Lekut

Ndërsa Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim kursin e këmbimit sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Euro mbetet e dobët në tregun valutor/ Kursi i këmbimit, 6 Nëntor 2021

Publikuar

-

Nga

lajme cna ekonomi

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.Franga zviveriane blihet 113.6 Lekë dhe shitet 145.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet në Kosovë/ Zyrtarizohet ekipi i BE-së që do t’i monitorojë

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh në tregun valutor?/ “Stopojnë”, Euro, Dollari dhe Paundi

Më poshë po sjellim tabelën e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Ekonomi

Paundi “rrëzon” Euron dhe Dollarin/ Kursi i këmbimit, 5 Nëntor 2021

Publikuar

-

Nga

cna lajme ekonomi

Dollari amerikan, sot këmbehet në tregun valutor, në shitje me 103.2 Lekë dhe në blerje me 108.2 Lekë.

Monedha e Eurozonës sot blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.5 Lekë.

Paundi Britanik, blihet me 141.1 Lekë dhe shitet me 146.1 Lekë.Franga zviceriane, blihet me 113.6 Lekë dhe shitet me 118.6 Lekë.

LEXO EDHE:  Temperatura deri në 32 gradë/ MeteoAlb parashikon një ditë të nxehtë

LEXO EDHE:  Kursimi i këmbimit, 17 Tetor 2021/ Monedhat e huaja nuk njohin rritje kundrejt Lekut

Dollari kanadez blihet me 83.1 Lekë dhe shitet me 86.1 Lekë.

Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valuator, sipas Credins Bank./CNA.al

LEXO TE PLOTE