Connect with Us

Banorja e fundit e shtëpisë së “Big Brother VIP”/ Aktorja që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare

Showbizz

Banorja e fundit e shtëpisë së “Big Brother VIP”/ Aktorja që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare

Publikuar

-

cna lajm show

Aktorja e njohur e filmit dhe teatrit shqiptar, Monika Lubonja u bë edhe konkurrentja e fundit që i bashkohet “Big Brother Vip”. Ajo u shpreh shume e lumtur që u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Është një ndër guximet shumë të forta dhe mendoj se ajo Monika rebelja do jetë mes Big Brother. Vajza nuk ishte dakord në asnjë mënyrë. Mami më thotë se jam gjithmonë rebele. Ma fal këtë rebelizëm dhe më beko”- u shpreh Monika Lubonja.

“Do i thoja vajzës që e njeh mamin tënd. Unë kam marrë këtë guxim dhe besoj se ajo në fund të ditës do të jetë tifozja ime. Pjesa e mamasë time është pjesa më delikate dhe ajo është vetëm në shtëpi. E di që ajo do të thotë: Ah Monika, Monika” vazhdoi aktorja shumë e dashur e publikut shqiptar.

LEXO EDHE:  Armela flet për lidhjen me Damianon/Çifti drejt ndarjes

Kujtojmë se Monika ka qenë pjesë e aktrimit që në vitin 1992 ku më të spikatura kanë qenë rolet e saj në filmat:

Në kërkim të kujt – (2011) serial

Tingulli i heshtjes – (2010) serial

Tirana viti 0 (2001)

Dasma e Sakos (1998)

Plumbi prej plasteline (1995)

Përdhunuesit (1995)

Dashi pa brirë (1993), komedi

Pas fasadës (1992)/CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Robert Aliaj shpërthen ndaj VIP-ave: Nuk u përfshinë në protestë, janë kategoria më e pështirë

LEXO EDHE:  Ekskluzive-Arrestime VIP/ Gati 30 qeliPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  “Bora Zemani nuk u nda nga burri për fajin tim”/ Donald Veshaj rrëfehet për ish partneren

LEXO EDHE:  Njihuni me 17 meshkujt VIP shqiptarë mbi 40 vjeç që akoma çmendin vajzat e reja

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  “Plas” sherri mes Ilirit dhe Semit/ “E pa edukatë, nuk ta lejoj”

LEXO EDHE:  Robert Aliaj shpërthen ndaj VIP-ave: Nuk u përfshinë në protestë, janë kategoria më e pështirë

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE