Connect with Us

“Smirusha, ju shpif jeta virtuale sepse nuk na patë dot ne”/ Shpërthen ish konkurentja e “Përputhen”

Showbizz

“Smirusha, ju shpif jeta virtuale sepse nuk na patë dot ne”/ Shpërthen ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

cna lajm show

Bllokimi i rrjeteve socilale për gati 6 orë, u kthye në kryefjalën e medias orët e fundit. Menjëherë pas riaktivizimit të tyre kanë reaguar shume personazhe.

Mirëpo Aristela Leka ka bërë një reagim disi të çuditshëm. Ajo nuk ka qarë hallin e atyre që instagramin e kanë biznes me vete dhe nxjerrin të ardhura prej tij por të fansave që kanë konkurentët e “Përputhen” dhe vipave në përgjithësi.

LEXO EDHE:  Videoja që u bë virale/ Rezart Veleshnja sqaron puthjen me balerinën dhe deklaratën për Ermal Mamaqin

Me anën e një postimi në Instastory ajo ka shkruar, “Morët vesh ju smirusha që ngelët dje pa Instagram dhe ju shpif jeta juaj e shpifur virtuale dhe sna kontrolluat dot se çpo bëjmë ne këtë ditë”./CNA.al

cna lajm show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Rama i kërkoi sërish bashkëpunim/ PD i përgjigjet menjëherë

LEXO EDHE:  Debat i ashpër në “Përputhen”/ Bashkimi Brunos: Ti je kap ça të kapësh

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  Do ta gjejnë dashurinë në rrjetet sociale/ Ja fatlumët e horoskopit

LEXO EDHE:  “Me dukesh seksi kur je me nerva”/ Bruno “thumbon” MikelënGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE